Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Mennyi a köztetek lévő távolság, és hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Légyszi kort is írjatok, és azt is, hogy mióta vagytok együtt.. :)

Ha taliztok sétáltok, moziba mentek v annyira "ki vtok éhezve" hogy rögtön a lényegre tértek?:D


2009. szept. 18. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amióta elköltöztek a barátnőmék 50 km van köztünk 1 éve van ez a helyzet, de suliidőben minden nap találkozunk, mert az apja behozza a lányt, mert a munkahelye megmaradt, és a sulim ottvan a munkahelye mellett, és egy suliba járunk, mert még felvetettem őt hozzánk. Szünidőben általában 1-3 naponta találkozunk, többnyire én megyek, de van amikor ő jön. A héten kedden találkoztam vele utoljára, nagyon vágyom már rá, nem feltétlenül a szexre, hanem a barátnőmre, holnap megyek hozzájuk, valószínűleg keresünk alkalmat a szexre is, mert már rég voltunk együtt. (múlt hét szerda) Kb. 3 éve vagyunk együtt.

18/f

2009. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Én a barátnőmmel 120 km-re lakunk egymástól és havonta találkozunk...A lényegre pedig elég gyorsan rátérünk a kiéhezettség miatt ugye...17/F
2009. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a távolság 40km és kéthetente találkozunk egy napra. Szeretném már, hogy rövidebb legyen, de sajnos a munkánk miatt így kell megoldanunk.
2009. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én és a barátom 160km-re lakunk egymástól! Minden héten találkozunk hétvégente, hétköznap pedig, telefon, sms, msn! Még elég friss a kapcsolat... 1 hónapja vagyunk együtt! Mikor találkozunk, akkor sétálunk, moziba is voltunk már, vagy otthoni összeülés a barátokkal, de persze kettesben is szoktunk lenni amikor csak egymásra figyelünk! :)
2009. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és 18/L voltam!
2009. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1,5-2 órányira. (35km) nem mondanám távkapcsolatnak. De hetente 2-3x találkozunk suliidőben. Tavaly 1-2 volt. :(

1 évesek múltunk

2009. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 400 km-re lakok a barátomtól és havonta egyszer kétszer utazunk egymáshoz felválltva de minden nap msn és telefon (már ha nem fogy el a pénz :( )

lassan 1 hónapos kapcsolat de már fél éve ismerjük egymást:D

hát rögtön biztos hogy nem térünk a lényegre az picit később jön:P:P:P

De a sétálás filmezés beszélgetés megy 1000rel de minél többet beszélgetés egymás szemébe nézés és hogy átöleljen minél többet :)

18/L


De

2009. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

300 km, van köztünk, és sehogy se oldjuk meg (:

Kevés időnk van, gimi, koli, de azért 2 havonta megpróbálunk összedobni egy talit.

Ilyenkor általában sétálgatunk vagy mozizunk 0,5-1 órát, aztán hajrá.

17 évesek vagyunk, 2 éve együtt.

2009. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
3500 km (ir-magyar) nehezen tudjuk kibirni de muszály mert nagyon szeretjük egymást és szétmenni vele emiatt nem fogok nem is akarok annál jobban szeretem. ha haza jön akkor séta beszélgetés és este törünk a lényegre :D (16/L)
2009. szept. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát olyan 1,5 órányira lakunk egymástól, de suliidőben nagyon nehezen egyeztethető a dolog, mert csak hétvégén találkozunk. Szünetekben (pl. nyár) minden másnap, vagy akár minden nap találkozunk : )
2009. szept. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!