Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egyedül ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyedül ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy problémám lányokkal szeretnék ismerkedni (barátnőt szeretnék ) ezért gonbdoltam elmennék egy szórakozóhelyre vagy valahová de mivel nem nagyon vannak barátaim csak ismerőseim akiknek már mind van barátnőjük vagy barátjuk ezért ők már nem szeretnének elmenni ilyen helyekre ...

Egyedül viszont szerintem nagyon gáz mert egyrészt egyedül csak állnék és nem tudnék mit csinálni és az nem valami jó benyomás elsőre . Társaságban viszont fel tudok oldódni és könnyebben oda mernék menni valakihez . Szerintetek mit csináljak ? 21 éves fiú


2013. márc. 27. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

biztos van egy legjobb barátod neki még ha van is valakije kérd meg, hogy menjen el veled 1x ő is túléli te meg utána bátrabb leszel egyedül is :)

L/18

2013. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül szerintem jobb.Nem kell egyeztetni a szöveget,nem zavar be a szárnysegéd.
2013. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy gardedámra lenne szükséged.Igyá meg valami erőset midjárt feloldódsz!
2013. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nincs egy legjobb barátom sem .

Mindenki tereli a témát ha rákérdezek ilyenekre .

2013. márc. 27. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig egyedül a legjobb! Bárpultnál, lépcsőn borozgatva, menet közben, akárhogy. Egyszerűen csak odamész a csajokhoz és kész.
2013. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!