Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmetekkel vagytok hétvégente kettesben vagy inkább buliztok?

Figyelt kérdés
Az én barátom a bulit és a haverokat választja... Rossz, hogy nem akar velem kettesbe lenni. Változhat ez? Fél éve vagyunk együtt, ő 23 én 22.
2013. márc. 22. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
is-is.. most a pasim egy havernőjénél van, felköszönti szülinapjára, addig én kicsípem magam, jön hozzám, és mehet a menet:) most nem megyünk bulizni,mert betegeskedtem:( de romantikázunk majd. múlt hétvégén meg pl egesz hetvegen velem volt. változó. ha zavar vmi, mondd meg:)
2013. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az esetek 90%-ában máshogy mulatjuk el azt az időt:)
2013. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a tanulást választom.
2013. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semelyik. Nincs szerelmem, és nem járok bulizni. Ez így volt mindig, és így is marad.
2013. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nekem hiányoznak az összebújások, filmezések vagy hogy együtt hülyéskedjünk, akár főzőcskézzünk. Jó lenne kettesben itthon, nem mindig menni és menni :S

Hiába beszéltük meg, hogy én igénylem, de mindig vkinek szülinapja van vagy névnapja vagy vigasztalni kell stb.

2013. márc. 22. 22:58
 6/11 anonim ***** válasza:

A szerelmemmel lennék, de most nincs... :/

A bulikat amúgy sem szeretem! :)

2013. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tom.. ezt meg kell beszélni..
2013. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lehetnék.... :))
2013. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menjél te is szórakozni a saját barátaiddal! Nehogy már otthon ülj, míg ő bulizik!!!
2013. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én speciál most orrvérzésig tanulok a vizsgáimra, esténként meg sajnáltatom magam, hogy nem hogy bulizni nem jutok el, de még egy nyomorult szexre sincs időm, hogy összehozzam, mert egyik könyvet felváltja a másik.


Felsőoktatás én így szeretlek...


Amúgy perpill buliznék, hogy végre tombolhassak.

De ezzel még várnom kell.


22L

2013. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!