Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, valaki adjon tanácsot! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hónapos kapcsolatom, elején nagyon szerettük egymést, most érzem hogy kezd kihűni az egész mert állandóan veszekedünk mindenen. Egyszer miattam, egyszer miatta.

De van egy srác aki udvarol nekem és én csak olvadok, elcsábultam tőle. Látszik rajta hogy érez valamit, ami komolyabb. Kezdem megszeretni.

Mivel a jelenlegi barátommal nem jó mostanában semmi, de nem is merek szakítani mert még szeretem, nem akarom elengedni. A másik fiút is csak nem annyira még. Mit tegyek ? És nem értem hogy miért nem merek szakítani..


2013. márc. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátoddal próbáld megoldani a gondokat.
2013. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem várj még egy picit, mert bizonytalan vagy. Egy idő után rájössz majd, hogy mi a jó neked.
2013. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kihűlt a kapcsolatotok akkor szerintem beszéljétek meg..

Mondjuk nem értelek, minek hagyod hogy udvaroljon mikor van barátod?? Simán meg kellet volna mondanod neki. Mondjuk nem szólok bele.:D Csak egy tanács.

2013. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha mást kezdesz megszeretni akkor gáz van a kapcsolatoddal. Engedd el a régit és legyél boldog az újjal. Én legalábbis ezt tenném :) Főleg ha az új érez valamit, biztos nem a semmiért van veled...Aki mer az nyer!
2013. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!