Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar kapcsolatot. Meggondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kapcsolatot. Meggondolhatja magát?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, akivel minden jól alakult, jó vele beszélgetni, jó vele együtt lenni, de valahogy nem igazán az a kedveskedős, udvarlós fajta, nem szokott sűrűn ölelgetni vagy csókolgatni, nem bókol, nem kedveskedik és a múltkor kibökte, hogy tudja, hogy nem nyújt nekem eleget és többet érdemelnék, de úgy érzi, hogy nem tud normális kapcsolatot kialakítani senkivel, nem akarja lekötni, elkötelezni magát egy komoly kapcsolatban és nem azért, mert más nőket akar még ágyba vinni, hanem mert nem tudja, hogy képes lenne e újra (4 éve volt utoljára egy tartósabb kapcsolata) máshoz igazodni. Azt mondja, hogy szeret engem, szeret velem lenni és nem mást akar, de ő magányos és önző típus. Időt kért tőlem, hogy eldöntse mit akar, persze attól még találkozgatunk ugyanúgy, csak kérte, hogy míg átgondolja a dolgokat, nézzem el neki, hogy nem úgy viselkedik ahogy kellene egy kapcsolatban. A baj az, hogy már beleszerettem és én viszont nagyon érzelmi alapon működök.

Szerintetek megváltozhat a véleménye? Érdemes még tovább időt adnom neki? (Kb. 3-4 hete történt ez a beszélgetés.) Vagy tényleg nem akar engem?

Ő 27, én 28 éves vagyok.


2013. márc. 20. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Önmagával van problémája és kapcsolatban is lenne. Ilyen esetben jobban jársz, ha te sem akarod. Ha összeszedné magát, akkor lenne értelme, de így...

Hidd el, jobban jársz! Én belementem egy ilyen nem akarok kapcsolatot, nem vagyok most alkalmas rá dologba, és rosszul sült el, a végén már örültem, hogy még időben ki tudtam szállni! Mert kapcsolatra tényleg alkalmatlan, viszont birtokolni, manipulálni szeretett volna.

2013. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most neki tényleg magány kell, lehet, rajtad verné le az előző kapcsolata sérelmeit és egy átmeneti kapcsolat lennél, nem igazi. Ha sok időd van, maradj mellette, ha nagyon szereted, de szerintem nem tudja most önmagát adni, azért ilyen, nyalogatja a sebeit.

22 évesen belefutottam ilyenbe, 32 évesen már nem tenném.

2013. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyeztben vagyunk.

Én lassan hagyom az egészet a fenébe.

2013. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ez tuti beválik: Csinaáld ugy mintha neked mindegy lenne. A nők sajnos érzelmi alapon működnek és teljesen képesek az érzelmeinek megfelelően viselkedni. a ezt nem szabad. Ő már biztos tudja hogy belezugtál és azért mert időt kérni mert tudja nem veszíthet el. Viszont ha hirtelen meg változol hagyod hogy ő keressen éreztesd rajta hogy te nem leszel itt neki mindig, akkor fel eszmél hogy lehet elveszíthet??? Neked kell túl járni ez eszén. Sok sikert ird meg mi lesz. Tartsd be ezt sztem nekem az összes pasinál bevált. Egyébként lefeküdtetek már?
2013. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó ír, az tényleg működik, de egyáltalán nem biztos, hogy jól jársz! (Első voltam)
2013. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyeneket hagyni kell. Majd ha tisztába jött magával, tudja mit akar, akkor keressen.

(Most én is ilyen önző állapotomban vagyok btw)


25/N

2013. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ott hagyod, hodd el 2 perc alatt eldönti, hogy akar e vagy sem. Addig amig te varsz addig nem kapkodja el a döntest.
2013. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elgondolkoztató, hogy mindenki egyhangúan azon a véleményen van, hogy jobb lenne hagyni.. De nehéz így, hogy szeretem.


Kedves 4. válaszoló: Igen, már lefeküdtünk többször.

Kipróbálom, amit tanácsoltál, bár nem lesz könnyű, mert sajnos olyan típus vagyok, aki nehezen tudja eltitkolni az érzéseit. De megpróbálom, mert nem akarok lemondani róla, annak ellenére sem, hogy ésszel gondolkozva valószínűleg nektek van igazatok.


Köszönöm mindenkinek!

(Ha van még valakinek tapasztalata/véleménye szívesen fogadom.)

2013. márc. 20. 13:15
 9/9 anonim válasza:
na?
2013. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!