Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára 2évesek leszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 2évesek leszünk a pasimmal . Ti mit vennétek?

Figyelt kérdés

Ráadásul a névnapjával is egybe kell kötnöm ... 2nap van a kettö között :)

(fözni nemtudok ) 17 éves vagyok ö pedíg 19 .


2009. szept. 16. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gumit,gumit,gumit:D
2009. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Egy ezüstgyűrűt, amibe bele van vésve a te neved meg az övé. (a 2 évet is feltűntetheted)
2009. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

ballagásomra épp olyan gyűrűt kaptam töle :$:)

2009. szept. 16. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi is most lettünk két évesek. Én barátnőmnek egy új nyakláncmedált vettem.

Én meg egy fotóalbumot kaptam tőle, rengeteg képpel, időrendben. Minden oldalon egy kép, és minden féle kis aranyos rajz, kivágott szívecskék, matrica szívecskék, rózsaszín tollak beleragasztva, és minden képhez valami aláírás.

Nekem nagyon tetszett, kb 2 hete kaptam, azóta is szoktam nézegetni :) Szerintem ez nagyon jó ötlet.

2009. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ay :) köszönöm szépen :) ez nekemis nagyon tetszik :)

lehetséges, hogy megvalósításra kerül :)

2009. szept. 16. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:

az albumos hozzászóló vagyok megint. Szerintem ha szeret téged (márpedig mért ne szeretne, ha 2 éve együtt vagytok), akkor tetszeni fog neki. Hiszen összefoglalod benne azt a 2 év együtt töltött időt, és azt is bizonyítod hogy mennyire szereted.

Hát remélem én is, ha megvalósításra kerül, tetszeni fog neki. De ebben biztos vagyok. És örülök hogy segítettem valamit :)

F/18

2009. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

meglesz ;)

igazán aranyos vagy :) köszönöm mégegyszer :)

2009. szept. 16. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:

egy pizsamát vettem a páromnak...

jelképezve azt,hogy bár nem lakunk együtt,mindig van helye az ágyamban...

2009. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azis aranyos nagyon :) de csak alsónaciban alszik ... bár arra is gondoltam, hogy ha találok valami aranyosat akkor aztis veszek neki ... de hol van MO. ?!

köszönöm a hozzászólást ;)

2009. szept. 16. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:

pizsis hozzászolo vagyok

boxert énis vettem már vagy 10et,mintásat (kámaszutrátol kezdve k*rvásmalackáig mindent).

pláza,vagy egyszerü fehérneműbolt,500-2000 között

2009. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!