Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt elviselnétek? Nem tudom mit tegyek. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy a párom semmibe néz,ha az egyik haverjáról van szó. Ő az isten és én,meg a többi haverja akkor hidegen hagyja,ha az is a közelben van. Amikor ezt megjegyzem, vagy megjegyeztük neki akkor kinevetett,mert ez nem igaz és csak terelte a témát. De már minden nap vele van, a kerület összes kocsmáját végigjárják és részegen jön haza, akkor alszik, napokig nem is beszélünk... Nem normális ez így, de persze amikor megemlítem akkor én vagyok a h_lye. Szerintetek? Ti ezt elviselnétek? Engem nagyon bánt,hogy én vagyok vele már évek óta és akkor most ez az ember teljesen elrontotta a kapcsolatunkat,mert a Peti teljesen normális,kedves,így nincs vele gond...nem is vele van bajom,hanem a haverral! Azt hozzáteszem,hogy 35 éves, nem a bulizós korszakát éli már. Lehet,hogy túlreagálom de ez már durva!!

réka23


2013. márc. 19. 14:04
1 2
 1/11 fospuska ***** válasza:
alkesz,az a baja. nem a haverja,az csak arra jó,hogy legyen kivel inni. ha mással tudna vedelni,mással tenné,de menne. elvonó.
2013. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

nem tudom hány éves vagy, mióta vagytok együtt?

várhatsz nem biztos jó lesz a vége, mert beszélni sem tudsz vele

ha tudsz költözzél el, hát ha feltűnik neki, amúgy agy 35 éves miért ne élhetné azt a korszakát, lehet még ez rosszabb is, sajnálom nem lesz egyszerű

gondold végig mit szeretnél csinálni és tedd azt, ez csal tanács N

2013. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez a Peti, teljesen normalis, kedves homoszexualis Reka.


Nincs az a ferfi, aki a baratjaval tolti az ejszakat szex helyett.


En azt mondom most lepj, meg nem keso, mert ha homi, ha nem-de szereny velemenyem szerint az-akkor is nagy a baj.


Ha egy kapcsolatban egy idegen szava tobbet er, mint a tied.


Raadasul 23 eves is vagy,ha jol latom, hozzad kepest ven fax ez a Peti, ugyhogy szerintem csak hasznal egyebkent is.


Dobd a fenebe. A gyerekei apjanak el kell az embernek turni sok mindent, na de nem egy ilyen kancsnak.


Hogy akarsz tole csaladot?


Majd Peti megkeri a haverjat, hogy tartsa a gyertyat gyerekcsinalaskor is?

2013. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hanariko ***** válasza:
nem reagálod túl. én nem tűrném el.
2013. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy majd a munkájára is veszélyes lesz. De mivel könyvelő,itthon dolgozik és sok szabadideje van,amit arra fordít amire csak akar! Nem tudom már mit tegyek! :'(
2013. márc. 19. 14:13
 6/11 A kérdező kommentje:
A szexel nincs baj,és az éjszakát nem tölti máshol. Abban 100%-ig biztos vagyok,hogy nem csal meg. Csak az alkoholtól félek...
2013. márc. 19. 14:15
 7/11 anonim ***** válasza:
beszélnék a haverral. A barátomnak meg ultimátumot adnék.
2013. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ASOT ***** válasza:

Hát nem sokan viselnék el az biztos. ÉS igen a barátod közel áll ahhoz h alkoholista legyen vagy már az is.


1 kérdésre válaszolj! Miért vagy vele?

sajnálod vagy valóban szereted őt mint a párodat vagy megszokás? Vagy nagyobb a sajnálat?

2013. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeretem és ez a baj,egy órát sem bírok ki nélküle! Ha nem így lenne akkor már rég szakítottam volna!! :'( Fogalmam sincs mi legyen, eddig azt hittem én reagálom túl a dolgot,de ahogy a válaszokat nézem még jobban elkeseredtem! :'(
2013. márc. 19. 14:31
 10/11 ASOT ***** válasza:

Akkor viszont ez patt helyzet...így nem tud senki lebeszélni róla, és meggyőzni arról h ez nem lesz jó neked vele, mert tönkremész majd benne a végén becsavarodsz majd, ő meg továbbra is csinálja majd a hülyeségeit amíg van rá pénz és amíg el nem hagyod.

De valószínűleg azt is tudja h szereted és nem hagynád el ezért nem is izgatja az a dolog hogy hogyan állít haza.

2013. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!