Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel jártam,nagyon szerelmes voltam és minden jó volt egy darabig de aztán jöttek a rossz szándékú ismerősök akik bekavartak közénk és így vége lett...:/ de a mai napig érdekel mikor hol van,kivel van stbb...és most gimibe osztálytársak is lettünk! Sokat szoktunk együtt hülyéskedni és néha tesz furcsa megjegyzéseket is, és a szülaivel is jóba vagyok sőt olyan is volt hogy elvittek nyaralni,és apukája szokta is mondani hogy összeillünk! :) De suliban van amikor nagyon aranyos és együtt megyünk el ebédelni vagy ilyesmi de van amikor egésznap szinte alig szolunk egymáshoz de olyan is szokot lenni hogy órán dobál radir darabokkal vagy ilyesmi (mint egy ovos) de attol még szeretem x)

érdemes vele még foglalkoznom?

vagy jobb ha lemondok rólla?


2008. jún. 9. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik és érdekel akkor érdemes vele foglalkozni... Max majd csak akkor mondj le róla ha tényleg foglalkoztál vele és ő semmit sem szeretne.


A fiatal srácok jó ideig úgy viselkednek mint egy óvodás szóval ez nem jelent szinte semmit :).

2008. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!