Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom mostanában, hogy csókoljam szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
a barátom mostanában nem engedi hogy csókolózzunk szeretkezés közben mert szerinte túl durván csinálom.Meg szeretkezésnél nem várja meg hogy én is elmenjek, azt mondta hogy túl sokáig kell engem izgatni.szerintetek miért ilyen velem?Abban sem vok bizti hogy szeret.
2007. szept. 12. 19:52
 1/9 anonim válasza:
84%
Hát valószinü nem érzi azt már ami t eddig érzett irántad,kérdezz rá ez a legbiztosabb.
2007. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
hát ne hargagudj, de szerintem a barátod egy önző ember, aki csak magára gondol. valószínűleg nem akarja már ezt a kapcsolatot csak fél szakítani de az is lehet hogy mással szeretne lenni. ha valaki nem hagyja a barátnőjének hogy megcsókolja, az már elég gyanús. vond kérdőre, ha habozik, nem válaszol, mondd meg neki hogx otthagyod ha nem változtat. lehet csak rossz napjai voltak mostanába.
2007. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem annak a jele, hogy már nem szeret, és csak azért van veled együtt, mert épp nincs más, vagy így kénylemesebb. stb

Szerintem hagyd ott, mielőtt ő teszi meg, úgy sokkal könnyebb lesz neked.

2007. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez nem jó jel. Ha szeretne megtenne mindent annak érdekében hogy neked is jó legyen a szex. Ez most úgy jött le "őt nem érdekli neked milyen csak neki jó legyen". Én is azt tanácsolom rakd ki a szűrét.
2007. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mÁR CSAK KIHSZNÁL ÉS CSAK "LYUKRA MEGY"
2007. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vágd ki mint a macskát...És egy percig ne sajnáld!
2007. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a legtobb ferfi(ha szereti a not)bizonyitani akar,probalja minel tovabb birni a szexet ,hogy a masik felnek is jo legyen es minel tobbszor menjen el az aktus soran.Ha ugy erzi,hogy a not teljesen kielegitette akkor jon el az o ideje.A csokolozas meg szex kozben,meg amugyis a legegyertelmubb kifejezese annak,hogy ha szeretunk valakit.Ha velem tortenne en is biztos lennek benne,hogy nem szeret.
2007. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
hagyd ott, ez őnzőség a részéről. ő márcsak kihasznál, és ha 1 kapcsolatban nem jó a sex akkor a kapcsolt sm az igazi, fogsz találni olyat, akivel ez is működni fog...
2008. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hat igaza van. hogy nem szeret az nem kerdes.
2010. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!