Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a megfelelő idő amig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a megfelelő idő amig egy új baráttal intim kapcsolatba lephetek?

Figyelt kérdés
Még nem járok vele, mert elöször kiszeretném deriteni ha komoly szándékai vannak.Ő 21, én 20.De azt rovid ido alatt honnan tudhatom meg? A másik, megh ezelött is hosszu kapcsim volt, 2 éves, és azzal a sráccal is 6 honapot vártam.Most megint komoly kapcsolatot akarok,regimodi csaj vagyok, nem szeretem az egy éjszakásokat.de mennyi a normalis v amire azt mondhatnam h nem épp könnyen kapato vagyok? mert az nem szeretnék lenni. (a csufolkodásokat nem fogom elolvasni)Ha a srác komolyat akar, akkor várni fog nem? Vagy ez most hogy mükődik?
2008. jún. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok. Március óta ismerek egy fiút, aki állítólag "tud rám várni", bár erről csak kb 1 hónapja van szó. Én is úgy vagyok vele, hogy még 1-2 hónapot szeretnék várni a járással, megnézem, hogy más lányok után nem koslat-e, mennyire iagzakat mond (nem változik-e pl a magáról mondott infok március óta), és ha esetleg ez 1 fellángolás, akkor elmúlik-e neki. Szerintem ezt te fogod érezni, hogy mennyi idő kell neked, hogy tényleg párként elfogadd, megbízz benne.Valakinek már pár nap után megy, valakinek meg hónapok kellenek ehhez. Ha tényleg akar a srác téged, akkor ki fogja várni azt az akármennyi időt, ami neked is megfelelő. Ez a pasi nekem mindig azt mondja, hogy ő tud várni, s szereti, ha 1 nőnek van tartása:-).Remélem tudtam segíteni.
2008. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyes, hogy komoly kapcsit akarsz. Nem, nem vagy régimódi. Bár mindenki hasonlóan gondolkodna.
2008. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen igaza van az előttem válaszolóknak!:) Mindenkinék változó, hogy mennyi időre van szüksége ahhoz,hogy teljes mértékben megtudjon bizni a barátjába és tudjon velem intim kapcsolatot létesíteni. Az megy egyáltalán nem régimódiság,hogy hosszú kapcsit akarsz,ez természetes szerintem. Bár mindenki így gondolná!!! Mert ezek az egy éjszakás kalandok nem vezetnek sok jóra(főleg,ha ez vkinek a kapcsolatába rondít bele).Legalábbis szerintem! Nah de drukolok neked,hogy összejönnön a kapcsi:)
2008. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon örülök, hogy vannak ilyen lányok is, és nem csak az a menő, hogy kit visznek hamarabb az ágyba...

A kérdésedre válaszolva: ez nagyban függ attól is, hogy 1. mióta ismered a fiút 2. mikor kezdtek el járni 3. mennyi időt töltötök együtt

Én a mostani párommal, akitől gyermeket várok és augusztustól már a férjem:) négy éve vagyok együtt. Két hónap ismeretség után kezdtünk járni, onnantól szinte minden nap találkoztunk (nyár volt, mi meg diákok...:D), de úgy, hogy 10-12 órát együtt töltöttünk, így abszolút megbíztunk egymásban és nagyon alaposan megismertük egymást, így rá két hónapra már elérkezettnek láttuk az időt az intim kapcsolatra. Gyönyörű volt vele már akkor is! Az sem lett volna jó, ha többet várunk ebben a helyzetben, egyszerűen elérte azt az érettségi szintet a kapcsolat, amikor már igényeltük az együttlétet.

Volt előtte olyan kapcsolatom, ahol nem voltam benne biztos, hogy a srácnak komoly szándékai vannak, nem találkoztunk gyakran, de "azt" akarta volna már 2-3 hét múlva, én meg nemet mondtam és nem bántam meg.

Az, hogy mennyire komoly szándékai vannak, hidd el, hamar kiderül. Ha gondolkoznod kell rajta vagy egy csöppnyi kételyed is van, rég rossz! Igazából onnan válik egyértelművé, hogy mennyit gondol rád, mennyire figyelmes, mennyi időt akar veled eltölteni, felhív-e gyakran... ha ezek közül egyik sem, lépj tovább, mert nem érdekled igazán (esetleg csak "az")!

2008. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!