Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit szerettek ha Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szerettek ha Egy csaj csak le smárol és meg ölel? Vagy ha csak pici puszi ad meg elpirul? Egyébként eddig még csak barátok voltunk.

Figyelt kérdés

Kérlek ìrjatok!!

Előre is köszi!!



2013. márc. 3. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

mindkettöt el tudnám viselni atto la nőtől aki nekem is bejön :) szerintem ez habitus függő. ha te modnju kegy csendesebb tipus vagy akkor nem állna neked jó laz ha lerohannád, mint a németek Moszkvát.

De ha meg vagányabb vadabb tipus vagy akkor igenis rántsd magadhoz és dugd le a nyelved a beléig :D

2013. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok kösz :D Egyéb?? Haho fiúk ìrjatok !!:D
2013. márc. 3. 17:10
 3/7 ájszíjú ***** válasza:
Imadom ha egy csaj elpirul meg zavarban van :D
2013. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok de akkor melyik a jobb??
2013. márc. 3. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig még csak barátok voltatok, akkor ez nyomulásnak számíthat, ha lesmárolnád, inkább, puszi! Idővel alakul minden ne sürgesd!

Meg szerintem annak is örül, ha láthat, Veled lehet.

(N)

2013. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt, ha tudja az igekötôre és az igére vonatkozó helyesírási szabályokat :D
2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pici puszi + ölelés + elpirulás:)
2013. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!