Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy igazán szeretsz valakit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azt érzed legbelül. Tudod, nem hiába mondják, hogy hallgass a szívedre...
2009. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
mikor vele vagy úgy érzed nincs szükséged senki másra, ő az aki éltet, akiért érdemes élned, pillangók röpködnek a hasadban, gyorsabban dobog a szíved, mikor vele vagy eltűnik a külvilág, csak ő a fontos, ha külön vagytok végig rá gondolsz, nagyon hiányzik és bármit megadnál hogy viszontláthasd:) de ezt mindenki másképp éli meg, hidd el, tudni fogod, hogy szereted e Őt:)
2009. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
én eddig mindig úgy jöttem rá hogy (véletlenül) valami nagyon rosszat csináltam és be kellett vallanom az adott lánynak és bocsánatot kérnem... és bocsánatkérés előtt a gyomrom annyira össze akart menni hogy már fájt és bármit megadtam volna azért hogy ne csináltam volna meg azt a dolgot... alapesetben bocsánatot kérek de nem gondolom komolyan csak azért teszem hogy lenyugtassam az adott emberkét...
2009. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha vele vagy nem gondolsz másra, amikor meglátod hevesen ver a szíved, amikor nincs veled folyton hiányzik, esténként folyton Rá gondolsz és várod az újabb találkozást, nem érdekel hogy milyen káros szokása van pl.dohányzás, ha egymásra néztek egyből tudjátok hogy mire gondol a másik, nem várod el hogy ajándékot kapj különböző jeles napokon.

Fáj minden egyes perc ha nem lehetsz vele, amikor felhív telefonon repülsz a boldogságtól, ha szóba kerül a neve azonnal elmosolyogsz, várod azt a percet vagy órát hogy ismét a karjaiban lehess.

Ez a Szerelem!!!!!! :-)

2009. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a szerelem vágy is, mégpedig arra hogy a szerelmeddel legyél.

Nem érzed jól magad ha nincs veled...állandóan rá gondolsz....

2009. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy majd belehalsz amikor vége van.
2009. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!