Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Segítsek nekik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítsek nekik vagy inkább maradjak csendben?

Figyelt kérdés
van az osztályban egy csajszi (aki mellesleg legjobb barátnőm) a srác próbálkozik nála meg a szerelmének hívja meg hasonlók, de elég komolytalannak tűnik ezért a bnőm azt hiszi, hogy csak "szívatja". de én már többször is beszélgettem a fiúval és tud Ő elég komoly is lenni. (bár tény h elég gyerekes, pedig 17 éves) és most nem tudom mit csináljak. beszéljek e a fiúval h mit is akar bnőmtől vagy ne.. mert én tuti felismerném h hazudik e mert elég jó emberismerő vagyok. de bnőm nem akarja h én beszéljek vele, mindig azt mondja h majd ő, de soha nem beszél vele, meg sztem nem is fog mert elég félénk hozzá. de most nem tudom.. segíteni akarok nekik h kiderüljön végre h mi is van, mert ez a csajszinak sem tetszik mert állandóan feszült miatta, de félek h ha én beszélek a sráccal akkor meg összeveszik velem h a háta mögött szervezkedtem... én csak segíteni akarok nekik, mert a sráccal is elég jóba vagyok és neki sem akarok rosszat pedig a csajszi elég bunkó vele... segítsetek!! :( :)
2009. szept. 11. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Csábítsd el (xD), ha belemegy/beléd megy (XD), akkor nem szereti a "bnődet".
2009. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő nem az én esetem. oké helyes meg minden de nem. én mást szeretek... sajnos hiába de nem ez a lényeg.. beszéljek a sráccal a bnőm háta mögött vagy ne??
2009. szept. 11. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kavarják...

Egyrészt hihetetlenül idegesítőek tudnak lenni a mindenbe belekontárkodó barátnők, másrészt viszont meglepően gyakran segítettek tényleg összeillő pároknak összejönni.

Szóval ha engem kérdezel csináld! Menj a fenébe miatta, de azért kavarjad csak! ;)

2009. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ha meg mégse jönnek össze mert kiderül h a srác csak szivatja akkor megint szar lesz.. de ha összejönnek akkor meg jó.. de a bnőmön sem lehet igazából kiigazodni. egyszer ezt mondja egyszer meg amazt... ördögi kör :/
2009. szept. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!