Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik a legjobb haverom volt barátnője! De a lány figyelembe se vesz!

Figyelt kérdés
Mindig is tetszett ez a lány nekem de, miota dobta haveromat mert átverte azota mégjobban tetszik.Tudom,hogy eléggé haragszik rám, multkor vissza se köszönt..Legközelebb mikor ràköszöntem akkor visszaköszönt.Ma mikor kint volt ő is cigizni szünetben eléggé néztem de nem köszöntem neki.. Ő se köszönt nekem viszont ő is nézett engem.. Nem is értem,hogy a haverom miért verte àt pedig sokmindent megtett érte a 3 hét alatt.. Èn meg egy nagy bunkó voltam mert segítettem neki,hogy rázza le..A làny meg nem volt hülye és összerakta a kèpet,azóta van,hogy figyelembe se vesz..De nekem nagyon tetszik de megtudtam,hogy van barátja...Mit tegyek? Még beszélni se szoktunk... 16/F
2013. márc. 1. 01:26
 1/7 fannyyy ***** válasza:
100%
Felejtsd el és keress valaki mást.
2013. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verd ki aztán feküdj le.
2013. márc. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ppqq111 ***** válasza:
Ha van gerinced akkor keresel mást!!!
2013. márc. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sok mindent megtett érte 3 hét alatt... haha
2013. márc. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a haverom miért verte àt pedig sokmindent megtett érte a 3 hét alatt."

ezen jót nevettem.:) amúgy szerinted nem cinkes kikezdeni a haverod volt barátnőjével?!

2013. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek a mai fiatalok... :)
2013. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Discover válasza:

Akkor nem cinkes kikezdeni a csajjal ha előtte szólsz a spanodnak,hogy bepróbálkoznál a csajnál mert tetszik.Az már mindegy a haverod mit mond csak a lényeg hogy szólj neki.Ő dobta innentől semmi köze hozzá de mivel szólsz neki ezért nem vagy gerinctelen.


Oda mész a lányhoz és bocsánatot kérsz,hogy sajnálod azt-hogy olyan paraszt voltál meg minden és szeretnéd jóvá tenni és közben már témánál is vagyunk elhívod egy semleges helyre kávé,cola bármi.

És így lesz meg a beszélőviszony onnantól meg a te dolgod.

2013. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!