Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zuhanyozni jobb a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuhanyozni jobb a párotokkal vagy fürdeni?

Figyelt kérdés
nos a kérdést azért fontos nekem,mert férjemmel fürdünk enyütt kédban és nagyon jókat beszélgetünk. uj házunkban zuhanyzó lesz csak . kicsit megbántam hogy nem kád e miatt
2009. szept. 10. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én zuhanyozni jobban szeretek, akkor több hely van mozgásra, ha még nem próbáltad mind kettő jó:D csak nekünk standard kádunk van és abban nem épp nagyon lehet ketten elférni..
2009. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én fürdeni jobban szeretek mer oylankor mi is jókat tudunk beszélni meg minden igaz tényleg nem nagy a kád és kevés a hely de attól még nagyon élvezetes is lehet egy kis habfürdő vagy gyertyafény vagy valami hasonló.

Persze szeretünk zuhizni is de akkor valahogy mindig máshol kötünk ki... :p

2009. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kád sokkal jobb!

Persze elég szélesnek is kell lennie, hogy együtt is elférjetek benne.

2009. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretek inkább fürdeni a barátnőmmel :)
2009. szept. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én midnkettőnél "máshol kötök ki" a végére. No jó azért mi is beszélgetéssel kezdünk...de hát hogy lehet azt megállni egy pici kádban :) Helytakarékosság.
2009. szept. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk pici kádunk van , nem sarokád hanem a sima, és abban is a kicsi. elférünk benne, bár jobblenne sarokkád:) nagyon jó, viszoint zuhanyozniketten mlg nem probáltuk.
2009. szept. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!