Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok és úgy érzem, már nincs miért élnem (?!)

Szóval nem akarok regényeket írni, ez egy olyan szerelem ami nem fog beteljesedni.

Szerelmes vagyok egy lányba, régen ő is hasonlóan érzett irántam, de már csak barátságot szeretne.. (a legjobb fiúbarátja voltam régen, és az is maradok..)

Minden nap úgy kellek fel, hogy megint látom, de nem lesz semmi köztünk mert "csak barátok"..

Hietetlenül rosszul esik ez nekem, de el kell hogy fogadjam. Amikor más fiúk ölelgetik a szívem darabokban..

Nem tudok túl lépni rajta.. Minden lányban őt keressem.



#barát #beteljesedettlen szerelem
2013. febr. 26. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és az a legrosszabb, hogy osztálytársak vagyunk
2013. febr. 26. 18:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Énis igy vagyok már az én koromban is (12év).... Velem is ez történt.. Régebb még jártunk is de most puszilgassák ölelgetik.. .. Enyhitsd meg.. Bókokkal ,költői kifejezésekkel és minden nap min. 2x kérdezd meg hogy vagy? mit csinálsz ma? nem lenne kedved eljönni egyet valahová?

Ennek nem tudnak annyira ellen állni. Ez a tanácsom..

2013. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adrenalin ***** válasza:
Hidd el, 17 évesen nincs még oda az életed.
2013. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!