Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elköltözik messzebbr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elköltözik messzebbre. Eddig minden nap találkoztunk. Mit ajánlanátok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, és már fél éve mindig együtt vagyunk (kivéve mikor suliban vagyunk). Mivel még mindketten tanulunk, a családunkkal élünk, és úgy oldottuk meg a találkozásainkat, hogy egyik nap nálam, másnap pedig nála aludtunk. Már ki sem bírnánk egymás nélkül egy napig...

Szóval. Most messzebb költöznek, és így minden nap jegyet venni a buszon elég költséges lesz. Kiszámoltam, havi 5000-rel számolnom kell. Én az ösztöndíjamból tartom el magam, vagyis abból veszek vonatbérletet a suliig és kajákat magamnak, így ez már nem férne bele. A szüleim elég rosszul állnak anyagilag, főleg most, így rájuk sem számíthatok most. Dolgozni nem tudok elmenni, mert változó időben végzek egyetemen, ráadásul a vonatút is hosszú, így későn érek haza, meg azt sem szeretném, ha ez a tanulás rovására menne. Szóval nem tudom, mi legyen. Nincs valami ötletetek? :(

20/L


2013. febr. 22. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem is minden nap,de azért oldjátok meg ezt a találkozósdit! Ha te nem tudsz menni menjen ő és maradjon tovább,vagy ugyanúgy te maradj tovább nála! Én is csinálta ezt a távkapcsolat mizériát és nem elkeserítésként,de ha nem találkoztok eleget az egyik vagy megunja,vagy talál mást magának,aki ott van! Szóval szerintem a legjobb ha szeretitek egymást,hogy ingáztok és minél többet együtt vagytok! Szánjátok rá azt a pár ezer ft-t!:) Sok sikert!
2013. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!