Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy megérzem?

Figyelt kérdés

Csak annyi a kérdésem, hogy létezik olyan, hogy megérzem azt ha valaki nem őszinte hozzám? (nem személyesen hanem pl levélben).


A szitu a következő: Az exemmel megy a huzavona, hogy találkozunk még stb. Tök jól elvagyunk élőben de mikor haza ér és ír pl egy levelet akkor közömbösen viselkedik. Gyanítom, hogy van 1 másik srác a képben, de nem mondja el. Ugyanis ha el mondaná akkor nagyon nehezen is de tudom, hogy le kell zárjam vele lelkileg. Így viszont képtelen vagyok ha nem bizonyosodtam meg róla. Mit gondoltok honnan lehetne megtudni, hogy van e valakije vagy sincs?


21f


2013. febr. 21. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.Lehet, hogy még csak alakul a dolog.
2013. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha az exed, akkor nincs sok közöd hozzá, hogy van-e új srác a láthatáron
2013. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az oké de olyan jelet ad mintha nekünk is lehetne közös jövőnk...
2013. febr. 21. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
ha így gondolod, akkor még tegyél egy próbát, hátha összejöttök megint
2013. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tuti van új srác :/ hagyd....ne akard tudni sztem!
2013. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De miért nem mondja el őszintén? ja és ő 24l
2013. febr. 21. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
mert nem akar fájdalmat okozni
2013. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de azért menjünk el vasárnap vacsorázni... érdekes :( ezért nem értem én ezt amúgy. 2 ellentétes dolog van 1 síkon most..
2013. febr. 21. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Megérezni nem tudom, maximum sejted...
2013. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!