Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek nők, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek nők, ha nem tetszene édesapátoknak a párotok? Ha esetleg külföldi lenne? Nem beszélné a magyar nyelvet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvi akadályokat fordítással áthidalnám, ez nem lenne gond.


Ha egyébként nem tetszene neki - hát meghallgatnám, mi a kifogása, elmondanám a saját álláspontomat, és megpróbálnám meggyőzni, hogy boldog vagyok, ne aggódjon.

2013. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tennék.

Nem neki kell vele élni,nem neki kell vele boldognak lenni,nekem elég ha elfogadja és nem áskálódik ellene.

2013. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek nem tetszik, pedig nem is külföldi. Megkértem őket, hogy viseljék el egymást a kevés alkalomkor, mikor találkoznak.
2013. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én még eléggé fiatal vagyok, 19 éves, de édesapám máris hangoztatja egy-két elvárását, mint például, hogy beszéljen magyarul. Engem ez egy kissé frusztrál, mivel jó kapcsolatom van a szüleimmel. Tanulmányaim után külföldön szeretnék dolgozni, és ugyebár nem kizárt, hogy ott találok majd valakit. Most csak ezen úgy elgondolkodtam, hogy hogy reagálnák le. Nem éreznék egyedül itthon magukat valószínűleg, mert van egy most 6 éves testvérem és lesz amivel foglalkozzanak, de nem szeretném azt sem, hogy megromoljon majd a kapcsolatunk egy ilyen dolog miatt.
2013. febr. 18. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a papád elég szűk látókörű akkor. Remélhetőleg ha úgy alakul, a döntő pillanatban helyesnek találja a pasid majd. :) Azért előre ne izgulj ezen sokat, lesz, ahogy lesz!
2013. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, így van, szűk látókörű apukám. Erdélyben élünk és az ő életét az erdély-magyar-hazaszeretet végigkísérte, nem is tudna máshol élni, csak itt ebben a falucskában. 10 napot alig bír ki Budapesten nyaranként. Még szerencsére anyukám kissé másabb véleményen van ami ezt illeti. Köszönöm a válaszokat:)
2013. febr. 18. 16:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem apud csak attól fél, nehogy valami románnal szűrd össze a levet :D egy rendes német vagy angol fiúval biztos megtalálná a hangot, és nem nézne rá rossz szemmel.


melyik országban szeretnél tanulni?

2013. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Románnal nem szűröm össze a levet az biztos. :D

Sajnos mivel nem adatik meg a lehetőség, hogy külföldön tanulhassak, ezért Marosvásárhelyen szeretném elvégezni a gyógyszerészetet. Hogy azután hová szeretnék menni azt még pontosan nem tudtam eldönteni. A feltétel, hogy tiszta környezet legyen minél magasabb színvonallal. Gondolkodtam Ausztrián is. Bécs nagyon szép és színvonalas is úgy gondolom. Az északi országoktól kissé tartózkodom. Nem is főként az éghajlattól, hanem a nyelvtől. Ahogyan informálódtam közel annyira bonyolult nyelvek, mint a magyar, és azt az energiát inkább a szakmám irányában terelném, mint más nyelv tanulásába. Épp azon gondolkodtam, hogy a franciát vagy németet tanuljak tovább. Esetleg tanácsokat is szívesen fogadok. Tulajdonképpen amit feltételnek szabnék, az a : tiszta, színvonalas környezet.

2013. febr. 18. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia esetleg? A nyelv kb. a némethez hasonlóan bonyolult, illetve annál kicsit egyszerűbb és "angolosabb". Holland kisvárosok nagyon kellemesek, tiszták, otthonosak. A holland fiúk pedig csinosak, erősek, szőkések, kultúráltak. :)
2013. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még nem is gondolkodtam valójában Hollandián ! Utána is nézek! :) Köszönöm szépen:)
2013. febr. 18. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!