Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről lehet beszélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélni egy buszon egy lánnyal?

Figyelt kérdés
16f
2009. szept. 7. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
MIlyen szép időnk van:) Jelezzek?
2009. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Öhm...a használt gumipelenkák hatásairól a globális felmelegedésre.

De most komolyan, szerintem bármiről. A busz, mint közeg, ezt nem igazán határozza meg.

2009. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szvsz egy tök általános témát bedobhatsz :D

oldd a hangulatot és legyél jó mixere a témáknak és tuti elbeszélgettek egy utat (min 1,5 óra még akkor is ha semmi okos nem jut eszedbe)

Ha valami érdekel, kérdezd meg :D

Elég egyszerű szabály.

Ne kérdezz olyat amit igen-nem mel megválaszolhat mert ha kifogysz a témákból akkor jöhet a kínos csend.

Ha tényleg mutatkozik benne egy kis hajlandóság hogy beszélgessetek, észre fogod venni.

2009. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Uccsó válaszoló vagyok:

Ha nem egy hülye p*csa akkor valsz nyithatsz valami poénosabb témával is :)

Pl. Mi a véleményed az etióp marhatenyésztők bérezéséről? Hogy állsz a szlovákiai sírások közötti rivalizáláshoz?


De komolyan, ne erőltesd ha nem akarja. Örök szabály :D

2009. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól mondta az előttem lévő. Akármilyen random hülyeség lehet, csak érezd magad jól és ha te jól érzed magad, az kihat a környezetedre is. Akkor a csaj is jól érzi magát.
2009. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17/L vagyok, és amit az imént írtak, azon tuti elnevetném magam és elkönyvelném, hogy tök jó fej csávó =) Ezután szerintem jön magától a dolog... Kérdezz tőle bármit. Mondjuk ha nem tudod, akkor hogy melyik suliba jár, szokott-e bulizni, vagy valami épp aktuális dologról =)
2009. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-kapaszkodj mert gyorsulunk és levisz a szél..

-te miért választotta,h buszon utazol?

-vigyázz fa

ennek az a végtörténete,h meghalnak a busztetelyén a fiatalok, nem tudom mit keresnétek a buszon..:D

2009. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!