Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök neki? Egész órán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Egész órán bámul, suliban, utcán, mindig rámir msn-en. De most összevesztünk hülyeségeken (uj osztálytárs. Gimi).

Figyelt kérdés

Majd ma megint nézett és kedvesen beszolt h ne pukkadjál, mindjárt kidurransz .. :D .. Bnőim szerint bejövökneki. Na mindegy. szerintetek? kellek a csávónak? xd


15 L


2009. szept. 7. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezt nem tőlünk kéne megkérdezni hanem tőle XD de egyébként szerintem igen bejössz neki vagy lehet hogy csak simán ilyen fatökű a viselkedése :D
2009. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D wááh és most irt rám.. xd
2009. szept. 7. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy bejössz lehet nem írjál neki vissza és tereld a témát a ki tetszik ki nem ha nem beszari megmondja:D persze ha tiltakozik akkor kérezz rá hogy esetleg te é ha igen akkor mondj neki valami szépet:D
2009. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát visszakérdeztem és pillt kértˇˇ vagyis h hamarosan jön..^^ mondom okéé. de ez igy furi mert ugyérzem h teccik de közben megneisismerem, és én oannal nem járok.. zűrös.. :D
2009. szept. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!