Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Egyszerűen már kész vagyok! Fiú vagyok, és ez a kérdés egy pasira irányul, szóval ha már ez eleve nem tetszik, akkor ne is folytasd kérlek!

Figyelt kérdés
Nos, nem mondanám, hogy szeretem őt, csak nagyon kedvelem, talán még annál is több! Párkapcsolat reményében ismerkedtünk mindketten! Minap volt egy összetűzésünk, először azt mondta, hogy barátságot érez irántam, szoros barátságot. Aztán hogy neki az érzésekhez sok együtt töltött időre van szükség. Meg hogy ezt nem kell erőltetni mivel ez magától jön! Mindennap beszélünk, csak nem tudunk szinte sose találkozni, mivel hogy elég sokat dolgozik! Ez olyan se veled se nélküled dolog! És fogalmam sincs, hogy mi jár a fejében, mármint hogy lehetne-e ebből valami! Elhívott bulizni is, mivel közeleg a szülinapja! Meg mondta, hogy van benne egyfajta bizalmatlanság is, mivel eddig mindig megcsalták! Most maradj vele, mivelhogy fontos vagyok neki csak nem tudom pontosan hogyan, vagy hagyjam ott, de ezzel magamat is csak kínoznám???!!!

2013. febr. 16. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Ismerd meg és megtudod.
2013. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát már három hónapja ismerkedem vele, szóval ezen már túl vagyunk, csak hát nem tudom, hogy hogyan is léphetnénk ezen tovább!!!
2013. febr. 16. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet nektek még több idő kell.... :D De tulajdonképpen mi a baj? Megbántott valaha? Kavar mással?....
2013. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem bántott meg, és nem is kavart mással. Csak hát párkapcsolat reményében ismerkedtünk mindketten, és hát egy csomó barátja van, és félek, hogy engem is lefokoz közéjük, mivel szinte sosem tudunk találkozni! Szerinted a szoros barátság könnyen átfordulhat valami mássá???
2013. febr. 16. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazt csinálod mint eddig akko sehogy. Gondolj bele, ha Te ugyanazt léped mint mindig, miért váltana ki belőle az eddigitől eltérő eakciót/érzést?

Mondtad hogy minden nap beszéltek. Gondolom Te hívod. Mi lenne ha ebből most egy kicsit visszavennél? Ne érezze természetesnek, hogy ha akarná bármikor megkaphatna. Ne legyen ez olyan biztos..

Szóval ígérd meg ho átmenetileg változtatsz a rutinon:-)

2013. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként facebookon szoktunk beszélni! És igaz, inkább én szoktam keresni őt, de ő is engem! Hát én próbálok visszavenni, de vannak pillanatok, amikor olyan semlegesnek érzem, mármint irányomban, hogy ez feldühít, és akkor kijönnek belőlem a dolgok! Mármint úgy érted, hogy vegyek vissza, hogy ne is írjak neki, vagy én is kezeljem úgy?! Mivel ha úgy kezelem attól tartok, hogy ez a dolog akkor végleg barátsággá formálódik, és ezt nagyon nem szeretném!
2013. febr. 16. 23:15
 7/10 asidiir válasza:
Kérlek tanulj meg írni és hagyd abba a parálást a semmi miatt.
2013. febr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mától 5 napig NE lépj föl FB-ra. Be se lépj!! Kezdjük ezzel! Majd meglátjuk a terápia további részét:-)

Nyugi, használni fog.

És nem attól fog átalakulni barátsággá ha egy kicsit neltűnsz hanem ha ez még -4 hétig így megy mint most.

Kitartás!

2013. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! És kedves asidiir lehet neked ez semmiségnek tűnhet, de most számomra ez a fontos, úgyhogy ne becsüld alá a gondjaimat!
2013. febr. 17. 11:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen, és még valamit kifelejtettem! Kedves asidiir nem hiszem, hogy a helyesírásomért kéne bírálnod, mert ha majd ez ügyben fordulok a segítségedért, akkor nyugodtan el láthatsz egy-két jó tanáccsal! Egyébként te meg csak egy mondatot körmöltél le, de abban is már van egy vessző hiba!!! :D
2013. febr. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!