Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnömel 1 év után szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnömel 1 év után szakitottunk egy szép vitta mellet de én vissza akarom szerezni de tenni kell ezért is szerintettek mit lehetne? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Elég durva veszekedés volt egy üzenet miat amit nem neki írta ha nem másnak feltézelezük fel ha ez lenne címel és mérgesen távozot ajtot becsapva utána mentem magyarázkodni de haza zavart hogy mennyek haza nem akarlátni stb. msn írt aztán egy csomo dolgot hogy mit akart még elmondani amit kint nem tudod a mérgelödése miat aztán másnap találkoztunk ö azt mondta ez az utolso hogy tegyek valamit hogy elgondolkodjon hogy ez a szakitás jo.e találkoztunk persze nem tettem semmit mert nem is tudtam mit kéne most csinálni hogy elgondolkdojon de azt mondta hogy ha keresem öt akkor kevés esély talán ujra elindulhatunk egy kapcsolatban ez okés de úgy érzem hogy semmit nem tudok tenni szóval ha találkoznék vele nemtudnék mit mondani ami egy picit is változtattna ezen a helyzeten szerintettek ez miért van? már nem szeretem vagy valami más. nemtudom de jol jönne töletek vmi kis segitö válasz
2009. szept. 7. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem már nem fontos neked a barátnőd, csak megszokásból vagy vele. Ha szeretnéd igazán és fontos lenne neked, nem rágódnál ezen, h mit kéne neki mondanod, mert ha vissza akarod kapni, akkor egyből tudnád.
2009. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. régebben mikor volt vmi baj kétségbe estem és egyből tudtam csinálni vagy is tenni valamit lehet tényleg csak megszokás ez :S
2009. szept. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!