Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes visszamennem hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes visszamennem hozzá?

Figyelt kérdés

fél éve vagyok/voltam együtt barátommal, az utolsó hónap már nagyon húzós volt ,szakítottunk-kibékültünk kétszer vagy 3szor és végül én szakítottam vele. Az elején azt hittem ez végleges döntés lesz,de állandóan ír hogy szeret, meg ilyenek de amikor szakítottam vele, rögtön csajt keresett 3 csajjal is "összejött" meg találkát is megbeszélt velük! tudom hogy miattam lemondaná ha visszamennék hozzá, de így menjek vissza? hogy még csak küzdeni se küzd értem? lányokkal akar találkozni? és annyit nem mondott hogy ne haragudjak beszéljük meg? érdemes visszamennem hozzá ? ezért kérdezem mert nagyon szeretem és nagyon fontos nekem,de ő az a tipikus csajozós hiába szeret... attól még nem változik meg :( de nagyon szeret, mert ha egy fiú sír egy lányért az tényleg szereti nem igaz ? én nagyon szeretem és állandóan csak rátudok gondolni,de annyiszor megbántott már :( , olyan nehéz ez! meg irányítani akar/t, barátnőm szülinapjára se "engedett el" mi ez hogy engedélyt kell kérnem?



egyértelmű a válasz igaz ?


2013. febr. 14. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Őrizd már meg a maradék méltoságodat és lépj tul rajta... igen szereted, imádod, nem tudsz nélküle élni... most. Egy honap muvla ha nem logsz rajta és elfelejted akkor ugyanolyan vidáman éled majd az életedet nélküle mint most.

Keress inkább egy oylan pasit aki tisztel és szeret téged és látja benned a Nő-t és nem egy felmosórongyot, vagy egy plüssállatot amit félrerug ha megunta és elöveszi ha nincs jobb hal a piacon...

2013. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nope. hiba lenne és tönkretennéd magad
2013. febr. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, úgy lesz !!
2013. febr. 14. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!