Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik nekem egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiú. De mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Eleinte nem érdeklődött irántam majd igen aztán megint nem aztán megint igen és ez így megy folyamatosan. Valamikor bunkó velem van amikor nagyon aranyos és van amikor flegma. Mi a frászt kezdjek vele?! Soha nem bírom eldönteni, hogy most bír e engem avagy sem. HELP ME! KÉRLEK! Jó sok ötletet. :$feltétlenül kell nekem ez a gyerek, nem tudom mással elképzelni az életem jelen pillanatba. Mit csináljak?
2013. febr. 13. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ötletem az hogy beszélj vele, és kérdezd meg hogy akkor mi is van..
2013. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem merem az a baj.:s
2013. febr. 13. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
néha rájön a 'kell egy csaj' érzés, de utána rájön, hogy mekkora idióta lenne, ha összejönne veled. ez az élet.
2013. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt már többször tapasztaltam fiatal fiúknál. Barátkozz össze vele, az ilyet meg kell "szelídíteni" :)
2013. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
barátok vagyunk! Egy időbe nagyon össze voltunk melegedve de most újból elidegenültünk.:(
2013. febr. 13. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy időbe nagyon össze voltunk melegedve de most újból elidegenültünk."

ez gáz. ne várj csodát.

2013. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elidegenült, meg bunkózik, akkor biztosan nem akar semmit tőled.
2013. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen elidegenültünk de először én írtam rá és flegma volt aztán ő írt rám és tök kedves volt meg minden, és msot meg én írtam rá és most is kedves. Én ezt tökre nem értem.: S
2013. febr. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!