Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat a baratod ex baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat a baratod ex baratnojevel?

Figyelt kérdés
Osszejottem egyik jo baratom volt baratnojevel. Egy honapja szakitottak de a kapcsolatuk regen nem mukodott.A baratom gyakran megcsalta es most egy uj baratnoje van akivel mar azelott osszejottek hogy szakitott volna az ex-el. En egy nehany hete vagyok egyutt az a lannyal es ezt persze feltartam a baratomnak is mert igy talaltam korrektnek. O most padlon van ez miatt es zaklatja a baratnom...Tudom hogy talalhattam volna mast is de nekem o kellett. A lany tud a baratom hutlensegeirol (nem tolem) es haragszik is ra de letezik egy kotodes koztuk...szerintem? Mit mondtok mi a teendo ez esetben? Koszi
2013. febr. 10. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Akárhogy is viselkedik a másik a volt kapcsolatában, akármennyire is tetszik neked a másik szerintem a barátaim exei tabu téma.. Nem tudhatod a másik, mennyire akadt ki a szakítástól, nem tudhatod milyen sebeket tépsz fel.. Ha igazi barátok vagytok ezt nem tetted volna meg.. Vigyázz az ilyenekre nem csak a kapcsolat, de a barátság is rámehet.. Szerintem..
2013. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút helyzetfüggő, mennyire "etikus" kezdeni barát/barátnő voltjával. Ha a barátodat megviselte a szakítás és nagy volt a szerelem a részéről, akkor tényleg gáz az ilyesmi és nem fér bele a barátságba. Viszont ha már semmiféle kötődés nincs, azért szakított, mert pl. már nem szerette, akkor megint más a helyzet. Mi is egymásra kattantunk a volt barátom legjobb barátjával, de én nem "kértem ki" a volt barátom véleményét, mert: 1. ő szakított velem 2. arra hivatkozva szakított, hogy nem szeret és nem velem képzeli el a jövőjét. Ezek után úgy gondoltam, hogy ebben az esetben neki semmi joga nincs sem megsértődni, sem megharagudni. Szóval ez helyzetfüggő. Egyébként az a véleményem, hogy a barátod nem azért haragszik, mert fáj neki a tény, hogy a volt csajával vagy, hanem sérti a hiúságát, hogy nem körülötte forog a világ.
2013. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!