Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibeszélni valakit a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibeszélni valakit a barátnője miatt?

Figyelt kérdés

Nem túl előnyös testalkatú a lány akivel mostanában találkozgatok, eléggé molett. Nem vagyok én sem egy hú de jó pasi, de férfiben jobb kinézetű. Észrevettem, hogy a munkatársak a hátam mögött kibeszélnek emiatt, illetve néha nekem is pikírt megjegyzéseket tesznek. A nővel egyébként semmi gond, mindig vár, nagyon kedves, bármi van megérti, ha kell segít, és hát nem utolsó sorban egy elég jó családból is származik.

Szerintetek mit tegyek?


2013. febr. 9. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén ?

Szard le a munkatársaidat.

2013. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NE FOGLALKOZZ MÁSOK VÉLEMÉNYÉVEL-HA TI MEGVAGYTOK TOJJÁL RÁ MÁS MIT MOND...
2013. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szard le a hülye, rosszindulatú munkatársak megjegyzéseit.. imádnak másokon csámcsogni, ha nagyon zavar, kérdezd meg, hogy van-e valami problémájuk, ha ez téged zavar, tedd helyre őket, akkor visszább vesznek..
2013. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége rosszindulatú, irigy fajta és nem csak barátnő, más miatt is kibeszélhetnek. Úgyhogy sz.rd le a nyomorukat.
2013. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked kell tetszedjen a lány, nem nekik
2013. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!