Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szép lennék a sebzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép lennék a sebzett lelkemet is szeretnék igaz?

Figyelt kérdés

átlagoska vagyok. az a fajta aki ha sminkel 'csinos' és ha mosolyog 'kedves'. Akivel jól érzi magát egy srác, de mindig jön egy kérdés a szebb barátnőről,hogy épp szinglie tudnék e segíteni? ma elsétáltam egy kirakat előtt. ugy elirigyeltem az egyik baba arcát .igen az arcát. mert a testem arányos,nem vagyok kövér,csak nem szép az arcom. ha szórakozni megyek a sminkem lekúszik,a kis vékonyka hajam lelapul,mást nem is sorolok,felesleges.megtanultam kompenzálni,de elfáradtam,nagyon. végigéltem tiniként hogy milyen mikor lerondafiúznak csak mert nem vagyok kisminkelve, és milyen méla undorral fordulnak el azok akik nekem tetszenének. vagy éppen csak totál közönyösek mintha nem is léteznék.


Hát igy alakult többek között. pár olyan pasit 'megkaptam' az élettől akikre vágytam, de tudtam sosem szerettek. csak használtak. nem voltam naiv,tudtam.azért persze fájt.


Ha olyan lenne az arcom mint azé ruhababáé,akkor engem vigasztalnának, akkor ők akarnának engem 'megfejteni' akkor tudnám milyen a figyelem.és akkor néha azt is mondanák,szép vagy drága gyönyörűségem...

(..és ha megszeretek valakit,nem kéne félnem jön egy szebb)


2013. febr. 6. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Másnak a teste nem arányos... örülj annak, ami van, a többin pedig próbálj javítani a kisugárzásoddal.
2013. febr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Hát igy alakult többek között. pár olyan pasit 'megkaptam' az élettől akikre vágytam, de tudtam sosem szerettek. csak használtak. nem voltam naiv,tudtam.azért persze fájt. "


Van akinek pasi sem jut mert olyan ronda, akkor te most mégis miért bánkódsz? Ha a nagy igazi szerelemre vágysz (szőke herceg fehér lovon) olyan nincs és nem is lesz már a mai világban.... ne legyél naív.

2013. febr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul kezeled a dolgokat. Majd nappal kifejtem, már nincs kedvem sokat irkálni. :)
2013. febr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hát igy alakult többek között. pár olyan pasit 'megkaptam' az élettől akikre vágytam, de tudtam sosem szerettek. csak használtak. nem voltam naiv,tudtam.azért persze fájt. "


Van akinek pasi sem jut mert olyan ronda, akkor te most mégis miért bánkódsz? Ha a nagy igazi szerelemre vágysz (szőke herceg fehér lovon) olyan nincs és nem is lesz már a mai világban.... ne legyél naív.

2013. febr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van az arcodról egy publikus képed? Itt a lányok többsége egyszerűen csak annyira gátlásos, hogy életébe egy valaki haragból lecsúnyázza, ő meg elhiszi és e köré építi a hátralevő életét.
2013. febr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha olyan lenne az arcom mint azé ruhababáé"


Fogadd el magadat olyannak amilyen vagy... Ha olyan lenne az arcod, mint azé a plasztik ruhababáé akkor Te is csak egy plasztikbábú lennél... Szerintem lesz olyan ember aki téged fog szeretni a lényedért. Ha nem hiszed el, hogy szerethetnek téged, akkor nem is fognak szeretni téged.

Talán próbálj meg lejjebb adni az igényeidből... Talán sikerül a sebzett lelked gyógyítgatni. :)

Próbáld meg az életedet másképp élni, szeresd az életet és a körülötted élőket. Ha nem vesznek észre akkor mi van? Pont ez a lényeg, hogy majd az aki észrevesz téged! Azt észreveszed-e? Ez a fontos... Nem az, hogy vannak szebb emberek-e vagy sem.

2013. febr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor utolso baratnomet meglattam havereknal, mentem volna tovabb egy buliba.. Eloszor csak negyed orara marasztaltak... Utana mar maradtam magamtol. 8 honapot voltunk egyutt, es vegul o torte ossze az en szivemet. Nem volt egy szep arcu lany, teste sem volt bombazo, husz eves kora ellenere kicsit megereszkedett mar mindene, feneke is szeles volt (es itt meg orakig tudnam sorolni, hogy mi minden nem tetszett rajta), es megis ugy szerettem, mint meg eddig (es valszeg ez utan is soha) senkit.


A szerelemben nem a kinezet szamit..

22F

2013. febr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is írhattam volna. 38 vagyok, nem mai csirke, higgy el nekem valamit. A belső kisugárzás számít! Ha olyan lenne az arcod, mint azé a babáé, belül üres lennél, és ugyanúgy csak használnának, mert éreznék. Ha senki nem akad a horogra, az azért van, mert a pasiknak szenzoruk van, hogy megérezzék, ha egy nő bizonytalan magában, és menekülnek előle. A másik lehetőség, hogy bevonzod a lúzereket, és élsz a lehetőséggel, mert jobbat úgysem érdemelsz - na, ez az, amit soha ne tegyél, és soha ne higgy el!

Én úgy 4 éve vagyok szingli, de szerintem nem is volt soha normális kapcsolatom. Mindig meg tudtam szerezni, akit akartam, de ma már nem megy. Azt hittem, a korom miatt van. Nem! A kisugárzás! Valóra váltottam életem álmát, elutaztam oda, ahova mindig is vágytam. Sugárzott rólam a boldogság, és 2 hét alatt 6 pasit szedhettem volna fel, ha nem a városba vagyok szerelmes. Biztosan az is számított, hogy nem igazán törődtem velük, nem pasizni mentem. Viszont 5 percet szántam a velük való beszélgetésre, amit nevezhetünk flörtnek is. Érdeklődtem, nevettünk...

Jaj, és még valami! Tényleg igaz, hogy a legszebb nőt is unja/megcsalja valaki. Pld. Marilyn Monroe, Jennifer Aniston, LeeAnn Rhimes, és még folytathatnánk a sort...

2013. febr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező nem tudom hány éves vagy, de ha 21-24 körül, akkor mindenképpen írj rám! Én szeretnék egy barátnőt és lehet pont te lennél a szememben a bombázó akiről mindig is álmodtam. Ti lányok mindig csúnyábbnak gondoljátok magatokat, mint valójában vagytok. Légyszi küldj privátban képet magadról nagyon kíváncsivá tettél! 25/F
2013. febr. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!