Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek vele? Összevagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Összevagyok zavarodva!

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki néz órán.Hazafele nem a megszokott úton megy hanem elkísér egy darabig.A beszélgetéseket ő kezdeményezi.A barátnőjéről nem igazán szeret beszélni.Ma egy tábla Milka csoki fogadott az asztalon.A srác tette oda.Miután megkérdeztem hogy miért azt mondta hogy azért mert tudta hogy szeretem a csokit és reméli hogy így szóba állok vele.Azt mondta ha kell minden reggel kapok tőle csokit csak beszéljek vele.Szerintetek mért csinálja ezt ha van barátnője?Mit tegyek?Fontos lenne!
2009. szept. 4. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
teccesz neki. beszélgess vele az még nem bűn ha van barátnője. aztán majd eldöl
2009. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy tettszel neki. Kérdezz rá hogy mért csinálja? Hiszen van barátnője.... Ha akar tőled vmit , először hagyja el.
2009. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk elég érdekes, hogy a csokival próbál lenyűgözni, de jobban érdeklődik irántad mint a "barátnője" felé... tetszel neki, ennyi.
2009. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem felángolt benne egy olyan érzés hogy szeret téged deh nemakarja dobni a csaját mert fél hogy te nem et mondasz neki.. pedig érted megtenné hogy dobja ha te igent mondasz neki hogy járjatok szerintem..
2009. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igazából most a barátommal nem vagyunk valami jóba.Mivel az exe aki a legjobb barátja sokszor bekavar.Mikor ez a srác megtudta hogy van barátom kicsit elszomorodott.Már alig várom a hétfőt hogy újra lássam.
2009. szept. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!