Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet szeretném meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet szeretném meg lepni valamivel?

Figyelt kérdés
Kozeleg a Valentin nap es arra gondoltam h valami sajat keszitesu dolgot csinalnek neki.Valami otlet?
2013. febr. 4. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba.
2013. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja igen,azt elfelejtettem irni,hogy degeneralt agyhalottak folytsak vissza vagyaikat es ne irjanak semmit!
2013. febr. 4. 20:14
 4/11 D'a ***** válasza:
Saját készítésű dolog..hmm..ez aranyos :) attól függ hány éves vagy?!..főzz neki vacsorát..persze titokban és legyen romantikus hangulatú az egész. :)
2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vidd el vacsorázni
2013. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Saját készítésű vacsi, aztán forró illatos fürdő (mindkettő embernek)sok rózsaszirommal és gyertyával.

Esetleg egy kis pezsgő mellé eperrel.


Én ennek örülnék. :)

22l

2013. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a vacsora volt a masodik ötletem (az elsö egy helyesirasi szotar volt, amit lemasolsz neki, de irtad, hogy kimeljünk a trollkodassal ;D ).


Azt ajanlom (tapasztalatbol) hogy elöre csinalj valamilyen desszertet, hatha elrontasz valamit a föetelnel.

2013. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Liroy válasza:

Ha régóta ismered akkor könnyű dolgod van mert már biztos tudod mi az vagy mik azok amiket nagyon szeret pl: főzz esetleg süsd meg a kedvenc süteményét vagy tortáját

írj neki verset bár ez ma már nem divat.

esetleg nézz szét itt: [link]

2013. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2013. febr. 4. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:
A degenerált agyhalott legalább tud írni, mert az fojtsák. :) szívesen
2013. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!