Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszhetek-e ennek a férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek-e ennek a férfinak, vagy mindenkinek ezt mondhatja?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, a volánnál sofőr (tudom, sofőrök....de akkoris) aki egy bizonyos járatot visz, minden nap, és én alkalmanként utazok pont azzal a járattal, így onnan ismerem, és szoktam látni.

Nem kertelek, megtetszett.

Idősebb nálam, és egészen biztos családos is.

De mikor szállok le az első ajtónál, hozzám szokott szólni, mikor mit, amilyen helyzet van éppen.

Hogy még ne szálljak le, menjek tovább vele, vagy hogy szívesen hazvinne, meg érdeklődik, hogy hol dolgozom, egyebek.

Amúgy ránézésre nagyon mogorva, de ha velem beszél, mosolyog állandóan rám, és nagyon kedves velem.


Nem vagyok már tini sem, 25 éves nő vagyok, ő kb. olyan 40-45 körüli férfi lehet.


Tetszhetek neki?



2013. febr. 1. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De inkább ne menj bele, ha családos. Úgyis csak sérülnél.
2013. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak 1 kaland lennél
2013. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki,ezért is flörtöl Veled.Viszont abban már nem vagyok annyira biztos,hogy komolyak a szándékai.Szerintem vigyázz vele!Az ilyen odaszólogatós pasik nem a megbízhatóságukról híresek,ha Neked lazán udvarol és beszólogat,lehet,hogy másoknak is.Ezen kívül elé esélyes,hogy foglalt emberről van szó,ami szintén nem egy pozitív dolog,mert bonyolítja a helyzetet.
2013. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan észrevettte, hogy tetszik neked, ezért próbálkozik, ha nem állsz vele szóba sokkal jobban fogsz járni.
2013. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!