Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék kisebb?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés lesz, de..

18 éves, elég magas és vékony (188 cm magas, kb 75 kg) fiú vagyok, és úgy érzem, így nem igazán tudok csajt szerezni magamnak...

Volt már barátnőm, és egész jó dumám van, de úgy érzem, hogy a lányok az alkatom miatt nem akarnak kapcsolatot kezdeni velem.

Hogyan tehetnék ez ellen?!?!

úgy szeretnék 170 magas lenni meg egy kicsit tömzsibb lenni:(



2013. jan. 31. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? A legtöbb csak a magas fiúkat szereti.. Én magam vagyok 170.. magassarkúban magasabb lennék nálad :D (mielőtt az alacsony fiúk beszólnának: ha szeretném az illetőt, nem ez érdekelne... volt már hogy egy nálam picit alacsonyabb fiúba voltam belezúgva xD most csak általánosságban mondtam :D )


Ha az zavar, hogy "piszkafa" vagy, akkor szedj fel pár kilót, meg járj gyúrni, és inkább "szélesedj" :DD összemenni nem fogsz :D

2013. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*a legtöbb csaj
2013. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a magasságoddal, hanem a vékonyságoddal van "gond". Kezdj el sportolni, meg próbálj meg hízni. Alacsonyabb úgysem lehetsz, akkor az arányosságért kell dolgozni. :)

Mellesleg egy 170 cm magas férfi már inkább alacsonynak számít, ne akarj alacsonyabb lenni!

21/l

2013. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én mit nem adnék egy magas pasiért.... 174 cm vagyok és soha nem tudok kényem kedvére öltözködni, mert a 176-7 cm magas pasim megszólja, hogy magasabb vagyok nála. na meg én sem annyira szeretem....

a lényeg, hogy a magassággal ne foglalkozz!! a barátnőm 150körül van, a pasija meg akkora mint én.... és nem bánják!!

menj el egy kicsit edzőterembe, szedj magadra kis izmot/zsírt és szerintem te leszel a nők egyik kedvence.

magas is, izmos is!

2013. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

van rajtam azért izom, csak szálkás, meg sportolok is (kosarazom)

hízni pedig nem tudok. orvos nézett már, azt mondta nagyon gyors az anyagcserém, és ez mondjuk meg is látszik azon, amennyit eszek (sokat)

2013. jan. 31. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Voltam én is nagyon vékony, de szintén sportosan, azaz izmosan vékony. Nem volt hátrány az ismerkedésnél.

A tartásoddal lehet probléma. Gondolom a korsarazás miatt is kicsit lent van a vállad.

2013. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim között akit a legtöbben tartanak jó pasinak 190+ magas, és egész vékony, bár azért van rajta izom, versenyszerűen kézizik... Szóval csak nincs veled olyan nagy baj :D :D Barátom is detto ugyanolyan mint a fent említett srác, bár ő nem kézizik :D
2013. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
A gyors anyagcserét elvileg egy idő után kinövöd de ha nem akkor így maradsz :D
2013. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nah ilyen kérdés se volt még... :DDDD

Valszeg ektomorf vagy, nehezebb izmosodnod



[link]


olvasd el

2013. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha rájössz akkor szólj nekem is...én lány létemre vagyok 188 centi :D Úgyhogy kicsit nagyobb szükségem lenne arra, hogy kisebb legyek, mint neked :D Eddig az összes barátom kisebb volt mint én, a mostani párom magasabb nálam 7 centivel, ő is vékony. Szerintem semmi baj nincs az ilyen alkattal. 24/L
2013. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!