Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam változtatott?

Figyelt kérdés

Barátommal kicsit összezörrentünk olyan 2-3 hete. Ez előtt nem is volt igazi veszekedésünk, már 2,5 éve vagyunk együtt. Kicsit féltékeny voltam, rákérdeztem hogy meg csal e mert fura volt és kicsit elhanyagolva éreztem magam. Nem éreztem úgy hogy annyit foglalkozna velem szex közben mint régebben. Amikor összevesztünk el kezdtem sírni és kérdezte hogy miért sírok, ekkor mondtam neki hogy tudod miért és először elkerekedett a szeme, azután mondtam neki hogy azért mert nem érzem hogy annyit foglalkozna velem. Ez után kibékültünk mert rájöttem hogy nem volt okom féltékenynek lenni, mert nem találtam semmi szeretőre utaló nyomot eddig. Sok mindent nem beszéltünk meg egymással, ha mégis én kezdeményeztem a problémáink megbeszélését. Voltak dolgok amiket nem mondott el, pl hogy elnézett buliba, képeken csak a barátaival láttam, de szólhatott volna mert soha nem mondtam hogy ne menjen. Kibékültünk, azóta többet szexelünk és többet foglalkozik velem, beszámol róla hogy mit csinált. Szerintetek miattam változtatott a viselkedésén? Lenne okom félni, hogy valamit nem mond el?

L21



2013. jan. 30. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehet a válasz ez is, meg az is...
2013. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nincs, hiszen ha lenne valami, akkor nem tenné meg ezeket, miután megtudta hogy érzel emiatt :)
2013. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg miattam változtatott és nem a bűntudat miatt. Most sokat vagyunk együtt szinte egész héten oda leszek suli miatt.
2013. jan. 30. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!