Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetek még úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek még úgy egy lánnyal, hogy hónapok óta csak beszélgetünk, és nem tettem meg az első lépéseket?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, és pár hónapja ráírtam facebookon(sajnos csak itt tudok vele beszélni), és azt hittem hogy majd eltudom hívni valahova, de nem voltam rá képes.. Azóta voltunk egyszer bulizni, de nem ketten hanem többen, és kb. ennyi. Ha még esetleg így pár hónap elteltével is elhívnám valahova, lenne még esélyem? Nagyon szeretném, hogy összejöjjünk, de szerintem neki fogalma sincs arról, hogy hogy érzek. Tudom, hogy néma gyereknek az anyja sem érti a szavát, csak még nem volt barátnőm, és nem olyan könnyű ez nekem. Úgy érzem, hogyha nem egyezne bele, akkor olyan ciki lenne vele mindig találkozni, mert évfolyamtársak vagyunk.. Viszont szerintem, ha bele is egyezne, már nem lenne téma, mert már megbeszéltünk mindent.

17/F


2013. jan. 28. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy egy kicsit felszabadítsd a gátlásaidat toljál egy felest mielőtt meghívnád valamire ;)
2013. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már a barátzónába kerültél.
2013. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
téma mindig van. ha nincs, akkor nem jó a partner. beszélhettek akár végső esetben a facebookon beszéltekről is.
2013. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is csak azt tudom írni, amit a másik elöttem szóló. Ismerem a szitut, ha úgy érzed, már mindent megbeszéltetek, akkor hagyd. Nem hozzád való. A leírtak alapján nekem nagyon az a gyanúm, h csak szeretnél már valakit h legyen, mert szeretethiányod van. Vagy szép a csaj, másnak is tetszik, és menözni akarnál vele. Vagy egyszerüen csak vonzónak találod, meg el tudnád képzelni magad mellett. De lelkileg ha összeilletek, akkor ilyen nincs, amit leírtál. Ha meg nem illetek össze, akkor meg nincs értelme vele összejönni. És valszeg ennek a következménye az, h úgy érzed, kifutottál az idöböl, és ha az elején lépsz, akkor jobb lett volna, mert lankad a kontakt. Ettöl függetlenül, ha tetszik, és még nem ismertétek meg egymást, az is lehet ok. Ez az FB-s kapcsolattartás elég rossz szerintem. Személyesen kell megfognod, öt, ha érdekel, és ha úgy gondolod lenne is téma, akkor szervezd meg, h találkozhassatok együtt. A legjobb ha nem 2-esben, de tudtok dumálni is.

Egyébként még annyit, h attól h szerelmes vagy belé, még lehet h nem tudtok miröl beszélni, és nem illetek össze.

30/f

2013. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak arra vár, hogy lép. Mindenesetre, ha kifogytok a témából, az úgy kellemetlen lehet, de amúgy én azt mondom, szerintem léphetnél.
2013. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!