Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek az Insane zenekarról, és a Molnár Bálintról? Folyt lent (ex-kérdés)

Figyelt kérdés

az 1ik munkatársam exe összejött Molnár Bálinttal,sokat beszél róla,hogy így-úgy nem illik a lányhoz,csajozik,iszik,füvezik,csak el fogja rontani a csajt .A lánnyal találkoztam,női szemmel gyönyörű,de fel nem foghatom,ilyen szép nők miért esnek folyton "áldozatául" a rockzenészeknek?

Alig ismerem a zenekart, Bálintot pedig végképp, de amilyen képet a munkatársam lefestett róla, nem lehet jó vele kapcsolatban élni. Miért kell ez a lányoknak? Nőként sem értem meg. Ráadásul nagyon erőszakos zenét csinálnak. Mi ebben a jó?



2013. jan. 21. 15:28
 1/3 Nueleth ***** válasza:
Szerintem rohadt jó zenét csinálnak, én szeretem. Bálintról viszont nincs véleményem, nem ismerem, ahogy te sem. Ha ők jól megvannak, téged ez miért zavar?
2013. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, te még nem ismered a tényt hogy a nőknek egy rockzenész olyan mint a férfiaknak egy playboynyuszi làny:)

Még a legszűziesebb, szebb lányok számára is vonzó egy ilyen pasi.. mondom ezt úgy, hogy hasonló kaliberű vagyok és jártam már én is egy rockzenésszel. Ez megmagyarázhatatlan.


Amúgy megnéztem ki ez a Molnár Bálint, (kevertem a Subscribe Bálintjával..) háát tényleg elég züllött drogos feje van.. mondjuk értelmesebb lányok szerintem ilyen züllöttel nem kezdenek, de hát a rosszfiúság.... esetleg lehet a pénzéért van vele.

De nem értem miért foglalkozol vele, ő dolguk:)

2013. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök jó zenét csinálnak, amúgy meg a nők ilyenek, mindig is a híres emberekhez vonzódtak legtöbben, ti így működtök és kész.
2013. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!