Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra valami tudományos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami tudományos magyarázat, miért a 'bunkó' és nem a kedves, aranyos fiúk kellenek nekünk? L19

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A tudomány még nem jutott arra a szintre, hogy képes legyen értelmezni a nők gondolkodását.
2013. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát ja , lehet a kihívás a dolog nyitja , na meg mikor azt gondolod ,hogy majd te leszel aki megszelidíti.
2013. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az erőszakosságot a legtöbb ember összekeveri az erővel.
2013. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
a határozottság és a magabiztosság nem egyenlő a bunkósággal! ha valakinek a bunkóság jön be igazán sajnálom. nem kellene általánosítani! én nagyon útálom, amikor bunkón közelednek felém, mert azt hiszik, hogy úgy "nagyobb tekintélyt" kapnak.
2013. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát a válasz is lehet hogy bunkó:

Mert hülyék vagytok.

Az kell,aki 100 hogy meg fog szivatni,(nem csak szó szerint)és tudtok mire később hivatkozni.

Bár én általában kedves vagyok,de őszinte is,ez viszont sokszor át csap bunkóságba...

Nem szándékosan,egyszerűen ilyen vagyok.

És tudod mi az érdekes?Akinek a bunkó,önző és szexéhes énem tetszik,annak nem tetszik az,amikor kedves vagyok.Össze zavarodik és visszakozik.Akinek a kedvesség tetszik,az meg akkor visszakozik,amikor kicsit nyersebb vagyok.Hát nehéz olyat találni,akinek mindkettő fele be jön.

De volt olyan,hogy ide ki írtam,hogy ha van jelentkező egy nyalásra,akkor szívesen kinyalom.És rám írt nem is 1 csaj.A kis ribancok...De amikor azt írom,hogy szeretnék egy társat,arra nem ír senki,csak esetleg pasik,ha nem teszem egyértelművé,hogy én is pasi vagyok.

Úgyhogy érdekes,az tuti.Dugni szinte mindegyikőtök akar,de szerelmet nem.és utánna sír a szátok,hogy nincs normális pasi,amikor ti igénylitek ezt.

2013. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

20:46 talán azért nem írt rád egy normális lány sem, aki komoly kapcsolatot akar, mert azt nem gyk-n akarja megszerezni vagy nem akar ő kezdeményezni.


a "kis ribancok" meg valószínűleg csak heccből írtak rád, akik még el se érték a nagykorúságot :DD

2013. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15ös vagyok,16os átlag 20 évesek írtak,és meg is történt,amit megbeszéltünk.De el vissza szóval kaptam is valamit.
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Csak rendszeresen nem történt meg,ez a visszakozás része
2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

lol ezt jól leírtad.De logikát se látok a kedvesség dologba.Miért legyek kedves? pár emberke megérdemli azokkal az vagyok, de a legtöbb ringyó simán rád mászik akkor is ha nyíltan kijelented, hogy szívesen ledugnád a torkán a fszod :DDD akkor most mire játszam magam ?:D nem vagyok páncélos lovag.


30 évesen mondjuk majd vakarom a fejem hogy miért ilyen sok a krva.De jelenleg szex nélkül nem bírok elviselni egy hétnél tovább egy lányt és nem is sok értelmét látom....


áhh azok nem ribik voltak csak itt sok a befáradt lány/srác .-.-

2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mert egy bunkó srác tökösebbnek, magabiztosabbnak tűnik. Inkább férfiasabb egy ilyen, mint egy tutyimutyi ala, aki leginkább egy rakás szarra emlékeztet. Ez ösztön szinten megy. Lehet bunkók vagyunk, de aki mer az nyer. Az ilyen embere nem csaj a csajozásban de az élet többi területén is sikeresebbek.
2013. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!