Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha valakit megcsal a barátja, azt sokkal csúnyább csajjal teszi?

Figyelt kérdés
szerintem lgikusabb lenne egy jó csajjal félrelépni...nem??????
2007. szept. 7. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nem lehet hogy csak a te szemedben csúnya az a lány?? És csak te hiszed magadról hogy szebb vagy nála de a pasi szemáben az a másik csaj szebb mint te?...Mellesleg a külső nem minden!!!
2007. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
a pasik 90%-ának roszabb kell!ök ilyenek,meg érteni ne akrd,mert sose fogod!fogadd el,és te keress jobbat!:)
2007. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Az en ex pasim is egy elefant tipusu allatkaval kefelt felre akitol mellesleg hazahozott egy jo kis gombat is...

Igazabol nem ertettem, hogy miert? Hiszen olyan megalazo volt es az ex annyi igazsagtalan baromsagot vagott a fejemhez es etette azt a szerencsetlen not...az meg hitte, mert maganyos volt. - most is az.

Az exem is boldogtalan. Hosszu tavon nekem kedvezett a szerencse. Boldog vagyok tole? Nem is tudom. Sajnalom a not es megvetem az exem, hogy kihasznalta azt a szerencsetlent.

Valoban nezopont kerdese, hogy csunyabb-e a "vetelytars" az en esetemben valoban az volt. Nagydarab, zsiros, ramenos. Utolag az ex reszerol bevallva nem volt erdemes mert megcsak nem is volt olyan jo.

En inkabb azt a kerdest tennem fel, hogy miert van az, ha a ferfiak felrelepnek, azt rondabb novel teszik meg es mikor rajonnek es tettukkel porig alaztak, sulyat a dolognak abszolute nem merik fel es van pofajuk konyorogni, hogy fogadjuk oket vissza?

2007. szept. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem a külső a lényeg,az igazi szépség belülről fakad.Amiért megcsalnak az valaminek a hiányossága.Szóval oda megy ahol azt megadják neki,ez nem feltétlen párosul szép külsővel.Persze nem szép dolog a megcsalás,de én mindig azt mondtam,akit megcsaltak az nézzen magába mit nem adott meg a párjának.Ne mindjárt a msáikat hibáztassuk.Lehet ő jelezte hogy valami nincs rendben,de hajlamosak vagyunk az ilyenekről nem tudomást venni.ha még nem késő üljetek le,beszéljétek meg,és ha orvosolható orvosoljátok.
2007. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak óriási a libidójuk és a szexuális étvágyuk. Kimondottan a kalandot és a változatosságot kereseik a szexualitásban. Tisztesség, neveltetés és persze alkalom kérdése, hogy mennyire engednek utat ennek. Ismerek olyan férfit, aki mindennél jobban szereti a feleségét, de ennek ellenére érdekes, titokzatos éjszakai programokon vesz részt néha (ha mond valamit a filmcím: Tágra zárt szemek :-) és kizárólag a fizikális, testi élmények miatt. Mivel érzelmileg csak a feleségéhez kötődik, így a srác ezt mentálisan nem >>megcsalás<<-nak éli meg és az otthoni szexet is feldobják az élményei.
2008. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!