Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom a feltekenykedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom a feltekenykedési jeleneteit... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imádjuk egymást...9 hónapja együtt boldogan...életem párja...szeretem...nem is szerethetném ennél jobban

DE kikészit a féltékyenkedése..."ki volt?" "miért köszönt" "miért néztél rá?" "iért integettél neki?" "mikor nem leszek istthon este 9 után otthon légy..." stb stb még sorolhatnám... amin kiakadtam az az h ma este nála maradt a telefonom véletlenül...én felhivtam nagy kedvesen, mivel nem tudok sms-t irni kivánjak jó éjt...erre semmi mást nem mondott csak annyit h magyarázattal tartozom neki mert van egy ismeretlen szám tárcsázva a telefonomban...hát nem tudtam megmondani kiaz, tényleg nem tudom...talán egyik bnőm ismerőse vagy fogalmam nincs...de egyből nekem ugrott...arra készülök h holnap megmondom neki h ebből elegem van, igy nem birom tovább... és tényleg úgy kivagyok, most is majdnem sirok...Hogy lehet 18 évesen valaki ilyen??? (én is 18 vagyok) Mit tegyek?


2008. jún. 1. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon jól teszed, hogy holnap megmondod neki. ez a legjobb, pontosan azt kívántam javasolni: beszélj vele.
2008. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
esküszöm nem értem nőket! sztem soha nem is fogom megérteni nah mind1! nah most nem h örülnétek neki h van aki szeret meg foglalkozik veletek és félt másoktol mert számára te vagy a legfontosabbb....és ez sztem ért hető is h ezért féltékeny!!!! máskor meg azért sirtok h ha nincs veletek eléggé foglalkozva meg egyebek!!! de hidd el azért féltékenykedik mert félt téged és nem akar elveszíteni...!!!! Üdv:Robi
2008. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom h nagyon szeret, de igy nem tudom egyáltalán van-e értelme, én bántónak tartom h állandóan azt hiszi úton útfélen megcsalnám...soha egy szemernyi okot nem adtam rá...én is féltékeny vagyok de NEM IGY....
2008. jún. 1. 21:27
 4/7 A kérdező kommentje:
szia Robi! az jól esik h törődik velem, és azzal is tisztában vagyok h azért csinálja mert nem akar elvesziteni...de olyan rosszul esik, főleg a mai...ez már kicsit sok...:(
2008. jún. 1. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
jo az één bnőm is ugyaez mint te de ő megmondta nekem h fejezzem ezt be és hát szinte semmit nem változtam csak annyit h nem mondom meg neki meg nem kérdek rá h ki volt ő..... ! akk beszéld meg vele te is h ezt te igy nem birod h enyire féltékeny meg stb.... azt sztem változni fog.....(2-ik válaszoló)
2008. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hááááát ez a helyzet, hogy mondhatok...mintha egyiken bemenne, másikon pedig ki...Tudod már hányszor megbeszéltük??? Ott lyukadunk ki, h tudja h nem csalnám meg, és szereti hallani az ellenkezőjét tőlem...na de ez nekem sok mert most is olyan aranyos voltam vele, azért hivtam fel mert szeretem, jóéjt akartam kivánni, erre kérdőre von és kinyomja...azért a pasikat se lehet megérteni:P :D
2008. jún. 1. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha már beszéltél vele erről, akkor beszélj még egyszer.

Mondd el, hogy egyre nehezebben viseled el a féltékenykedését, hogy zavar az, hogy nem bízik meg benned - és azt, hogy így előbb-utóbb el fog veszíteni téged (sajnos így ki fogsz szeretni belőle).

Kérdezd meg, hogy KONKRÉTAN mit akar változtatni: beszéljétek meg, mikortól mit fog elviselni tőled (azokból, amelyeket említettél).


Ha ezt képes felfogni, és változtat, csak akkor van esélyetek hosszú kapcsolatra.


Azt az egy számot meg nyugodtan nézzétek meg a telefonkönyvben, vagy hívd fel, aztán mondd meg neki, ki volt.

2008. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!