Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar az hogy a barátnőm 7 fiúval volt előttem? Ez normális?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok a barátnőm is ennyi, és előttem már 7 fiúval volt ágyban, és ez valamiért zavar engem. Már 1 éve együtt vagyunk és minden klassz, nagyon szeretjük egymást, de ez a dolog valamiért mégis zavaró számomra. Elég korán vesztette el a szüzességét is. Én eddig csak 2 lánnyal voltam, de nem is vágyok többre mert nekem ő a tökéletes.
2009. aug. 29. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szerintem se ettől lesz valaki qurva, qurva az aki minden nap mással csinálja, miközben akár van barátja is, vagy aki tényleg az út szélén áll, ha egyedül volt,és akkor volt ez, nem kell elitélni,mert nem bántott vele senkit, meg amugy is ha egy fiúnak szabad ezt, akkor egy lánynak is, ha meg tényleg szereted, nem ezzel foglalkozol, mert előtted volt, és az előtted levő életéhez kb semmi közöd, ha szereted, szeresd így, ha meg nem, akkor szakíts

20/L

2009. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
de mi zavar téged ebben ennyire?
2009. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem pl azért zavarna, mert lehet megyek vele az utcán kézen fogva és ujjal mutogatnak a környéken lakó fiúk,hogy "nekem meg volt, nekem is, nekem is, stb.."

Másik dolog, állandóan az lenne bennem ha szex van, hogy előtte volt 7 sráccal, és lehet egyikkel jobb volt, a másiknak nagyobb farka volt, a harmadik jobban csinálta, stb..

Kb ez játszódna le bennem hasonló szituban. Engem is zavarna.

2009. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

magamból kiindulva én megértelek.Nem k.urváznám,mert ugye szereted csak tartással lennék felé a helyedben.szóval vigyáznék vele.nekem eddig 4pasim volt komoly, a 4. el már 3éve vagyok.nem szerettem vna odaadni magam sok embernek,azért mégis ugy érzem néha sok a 4 is,mert a barátom előtti egy felnőtt férfi volt,aki jó "tanító" volt számomra.1évig tartott, volt érzelem is benne bőven,de az is hogyha eljön az igazi megtudjam tartani.Modelkedésen keresztül ismertem meg,s mondta ő is h kihozza az igazi énem,legyen önbizalmam az ágyban,tartsam meg ha jön az igazi. s nem csak kihasznált,hiszen utána sokáig tartottuk a kapcsot,kaptam tőle sok mindent,ezt nem csak a szexre értem,rengeteget beszélgettünk.s ugye kevés ha valaki jól tud főzni h megtartson egy pasit:)

21/l

2009. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
7 fiuval egyzserre?? aztakva hát nem 1re van beállitva focizol? hivd a csapatot is jah és a cserejátékosokat se hagyd ki mert ök is kelleni fognak!! nem unja hogy most csak 1 pasival van?
2009. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
jajj, most azt hitted hogy vicces voltál ezzel?, amugy sztem nem zavarja hogy most csak 1-gyel van, ha már irta a kérdező is, h szereti, de sztem másnak nem kéne itélkeznie felette, mert ez magánügy, egy pasit se szólnak meg azért hogy hány lánnyal volt már, nekem eddig 23 éves létemre, 4 pasim volt, mégse gondolok magamról semmi rosszat, és másról se kell, ha ugy érezte jól magát, istenem, akkor ez az ő dolga, ha kérdező szereti, szeresse a múltjával együtt, mert neki ahhoz semmi köze, és gondoljan arra, h mennyit változott miatta, és becsülje meg inkább ezt sztem
2009. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!