Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, már majdnem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, már majdnem egy éve "együtt vagyunk". Hogyan tudhatnám meg, hogy szeret-e?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk szexen alapult, azért jártunk össze, mert neki jó velem, nekem jó vele. Ahogy telt-múlt az idő, rájöttem, hogy nekem ő már nem csak a szex miatt kell... És néha úgy érzem, hogy neki is több ez már, mint puszta szex. De hogyan tudhatnám meg, hogy pontosan mit érez irántam? (nem szoktunk ilyeneket mondani egymásnak, hogy : "hiányzol" vagy "szeretlek".De minden este felhív, és féltékenykedni is szokott)Segítsetek, kérlek!
2008. jún. 1. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű: rákérdezel. Másképp úgysem fogod megtudni. De érdemes minél előbb, mert ha elkezdesz érzelmileg kötődni, egyre rosszabb lesz, fájni fog a "csak szex" kapcsolat.

Elmondásod alapján tényleg megalapozott a "gyanú", hogy szeret ő is. Szóval baj nem lehet, ha megkérdezed.

2008. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezz rá, beszéljétek meg őszintén a dolgot. Ez így úgysem működne sokáig, mert hát az embernek szerintem egy társ is kell majd a későbbiek folyamán, nem csak egy szexpartner.

Ha megbeszélitek, sok csalódástól mented majd meg magad!

Szóval hajrá!

2008. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyankor beszéld meg vele, amikor éppen nem szex miatt találkoztok.

Elsőre meséld el, hogy mi történt veled... az érzéseidet... aztán kérdezd meg őt is.

Ne várd tőle, hogy elsőre a nyakadba boruljon: lehet hogy neki is tisztáznia kell magában az érzéseit.

2008. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!