Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha igazán szeretünk valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán szeretünk valakit azért meg tudunk változni?

Figyelt kérdés
és ha igen, akkor alaptulajdonságot is meg lehet változtatni ? tudom h ha meg én szeretem igazán akkor elfogam olyannak amilyen, de itt olyan dolgokról van szó, amiket egyik ember se tudna elfogadni.. ha volt már esetleg részed ilyenben, vagy éppen te változtál meg valakiért akkor kérlek írd le. előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. jan. 12. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Főleg nem alaptulajdonságban. Megjátszani meg tudod magad valaki kedvéért, de megváltozni nem fogsz.

2013. jan. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ilyen nincs.

valaki más változtat meg minket. Ha más miatt változol az már régen rossz. Lágy ön magad, abba te vagy a legjobb :D

2013. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van... ne változz meg valaki miatt... hanem az a valaki szeressen azért, aki vagy.
2013. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

valamilyen szinten meg lehet.

legalábbis én már többször is vettem rá plázacicát,hogy főzzön,meg hozza reggel ágyba a reggelim és takarítson ki nálam.

2013. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt úgy hívják, hogy alkalmazkodás. Aki nem alkalmazkodik az elveti.
2013. jan. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire, vagy inkább csak egy darabig, de aztán úgyis vége a színjátéknak, mert belekényelmesedsz :)
2013. jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát változni nem fog senki, max ideig-óráig, de kompromisszumokra biztos hajlandó. Pl. ha valaki szeret mondjuk rallyra járni, de a csaj nem szereti, hogy oda megy, akkor nem fogja hanyagolni, csak éppen kevesebbet megy, és amikor nem megy, a csajával van. Vagy a csaj se tart "csajos bulit" hetente, csak 2havonta mondjuk, és meg is van oldva:)
2013. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anti paladin ***** válasza:

kortól függ. A második x-ben már nehéz. Afölött meg...

Alaptulajdonságokat pláne nem.

Meg nem is érdemes komolyan megváltozni. Nem azért szeretünk valakit mert milyen ember lehet belőle hanem azért amilyen. Minden más csak ámítás ami nem fér bele a szerelembe.


Pl. egyik volt barátnőm nem bírta a hallgatag természetem. Szét is mentünk, jobb volt így. Egy másik csaj nagyon lelkizős volt, én viszont frászt kapok ha a lelki gombóckákat fél óránál tovább kell tolnom, pláne 3-4 naponta. Nem is lett belőle semmi, pedig egyébként oda voltam érte.

Vagy volt valaki aki nem bírta a humorom morbid oldalát. Így járt(am) de nehogy már pont azon változtassak ami nekem komoly segítséget nyújt a talpon maradásban.

2013. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenki változik! Csak soknak nem kényelmes mások miatt. Nincs olyan, hogy egy ideig tud. Egy idő után mindenki változik ezért tűnhet annak, hogy addig tart. Hát nem. Aki tud alkalmazkodni annak nem színjáték. Aki nem alkalmazkodik is megváltozik. Mindenki változik, ha tetszik, ha nem:)
2013. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Senkiért sem változnék meg!Vagy így fogad el,ahogy vagyok,vagy sehogy,de akkor meg semmi értelme együtt lennünk.

2013. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!