Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim! Nálatok hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nálatok hány kilónál számít egy nő már kövérnek átlag magassághoz?

Figyelt kérdés
Magasságtól függ majdnem leginkább, vegyünk mondjuk egy ilyen átlagos 165-166 cm magas csajt:D Kor is jöhet, de nők írhatnak :P 19/F

2013. jan. 10. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz vagyok 54 kg.. Mégis kövérebbnek tűnök, mint egy ismerősöm ugyan ehhez a magassághoz 52 kg-al.. A testalkat sok mindentől függ a kilókon kívül is..
2013. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lesz@rom! Az a lényeg hogy szeressen.
2013. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem azért kérdezem..nekem személy szerint nem a csontos csajok jönnek be, hanem a teltebbek.Csak egyszerűen kíváncsi vagyok hogy másnak mi tetszik, de ők is csak megbecsülik a súlyt.:D
2013. jan. 10. 18:36
 14/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a válaszom a 10.nek szól
2013. jan. 10. 18:37
 15/17 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem tudom megbecsülni szemre senki súlyát...

És se nőknél, se férfiaknál nem morfondíroztam még azon, hány kiló lehet... Ha képet mutatnál, jobban tudánk a témáról beszélgetni.

2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Csak egyszerűen kíváncsi vagyok hogy másnak mi tetszik,"


Nem azt kérdezted, kinek mi tetszik....

2013. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a normálishoz képest van rajta 15 kiló,az már kövér.10 még nem,csak van markolni való rajta(azt szeretem is),5 az egy kis pocak,a soványakkal sincs baj,de ilyen -10kiló alatt már az is csúnya.
2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!