Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13-16 éves srácok! Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves srácok! Van még ilyen srác aki. többi lent!?

Figyelt kérdés
aki szereti a zenét,esetleg dj :D szereti az állatokat is de nem viszi tulzásba,nem szex mániás...hülyülős,kedves aranyos és tud szeretni!!?? :D

#fiú #vicces...
2013. jan. 6. 02:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
utólsó:áááááh ez nagyon nagy :D
2013. jan. 6. 02:39
 12/25 anonim ***** válasza:

Egyik kedvencem: [link]

Hallgasd meg a Cobrát is, az is nagyon jó. ;-)


Minden igaz rám, szóval megfelelek az elvárásaidnak. Bár külsőleg nem hiszem, ugyanis a legtöbb lánynak az a legfontosabb és szerintem neked is. Bár kitudja.

2013. jan. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
fhúúú okés meghallgatom.. :D ki tudja ééés mindjárt kiderítem ;DD
2013. jan. 6. 03:24
 14/25 anonim ***** válasza:
Engem keresel?
2013. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Igen van én... :D zenében csak electro house trance proressive szoktam mixelni de csak számitógépen és nem vagyok pro, állatok nem kötnek le annyira semmi bajok sincs velük csak más érdekel inkább motorozok :D



16/L

2013. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Van itt olyan. Szoktam házibulikba dj-skedni. Az állatokat imádom főleg a macskákat>.< sex terén, hát ha valakivel úgy összejövök, akkor mehet napi szinten, de egyébként visszatudom fogni magam(: hülyülni is tudok, kedves vagyok azzal, aki megérdemli, magam szerint nem vagyok aranyos, de mindenki azt mondja rám._. Szeretni meg nálam jobban nem tud senki:D
2013. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

zenét? pfúúj

f19

2013. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
14.lehet ;DD wááá megtalálhatnátok engem is ;DD
2013. jan. 6. 16:39
 19/25 anonim ***** válasza:

Rám szinte mind igaz.....

1. 13 vagyok

2.Mindenféle zenét szeretek de a kedvencem a rock és azon belül a Skillet

3.Egyszer megdobáltam egy kutyát hógolyóval de állatszerető vagyok.

4. sexmániásnak sem mondanám magam kb.normál szinten

5.Néha nagyon humoros vagyok máskor túl humoros néha ijesztően komoly.

6.Erre nem tudom a választ

7.Talán tudok szeretni

2013. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
köszii a választ!! :D
2013. jan. 6. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!