Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúnak 18. születésnapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúnak 18. születésnapjára ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Ruhát, ékszert, kulcstartót-grav.tollat, nem szeretnék adni mindenhol ezeket az egyszerű dolgokat olvastam.. inkább vmi különlegesre gondoltam, akár saját kezűleg készült ötleteket is szívesen olvasnám el.

Szereti a focit és játszik is, sokat használja a szgépét de játékra nem igazán van szüksége, van kocsija, szeret innixd, szereti nagyon a vicces dolgokat.. már elég rég óta együtt sok mindent kapott, ezért sem tudok sok dolgot már mégis vmi különlegest szeretnék


2013. jan. 3. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizetsz neki egy kört egy igényes prostinál! :D
2013. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ha párkapcsolat témánál van a kérdés akkor nem a barátnője vagyok?! Sokkal jobban örül nekem mint egy prostinak de azért köszi :D..
2013. jan. 3. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó barátnővel töltött szülinapomra egy kutyát kaptam( angol bulldog). Eddig a legjobb ajándék, amit valaha kaptam. A barátnő már nincs meg, de a kutya még igen és ezt tuti, hogy soha nem fogom elfelejteni :) nem úgy, mint a legtöbb közhelyes szar, amit ilyenkor venni szokás, azok úgy is bekerülnek a szekrény mélyére és az első lomtalanításnál repülnek a kukába.
2013. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából ha lenne kedvenc kutyája és szeretne is megkapná, de mivel most karácsonyra került hozzájuk egy 2. kutya, így neki nem lenne a legjobb ajándék :/ de azért köszi:)
2013. jan. 3. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szerinted ha párkapcsolat témánál van a kérdés akkor nem a barátnője vagyok?! Sokkal jobban örül nekem mint egy prostinak de azért köszi :D.."


Akkor vegyél neki egy üveg szeszt, ha már "szeret innixd", oszt' le van rendezve! :)

2013. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem piára gondoltam az ivással kapcsolatban.. előző kommentnél is olyan ötletet mondtak amit ő kapott és tetszett neki.. így valaki aki ugyanígy volt esetleg kaphatott már gravírozott söröskorsót vagy hasonlót.. kreatív vagy azt látom ;) meg ha már ennyire belejöttél az idézgetésbe akkor "vmi különlegest szeretnék"..
2013. jan. 3. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt baratomnak szulinapjara festettem egy kepet. Maceras meg idoigenyes de megeri, mert egyedi ajandek es szemelyes is.
2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

valami ojan kellene amit csak toled kaphat es senki mastol, ami megis egyedi, es emlekezetes egy eletre.. mit szolnal egy kis kozos romantikus kiruccanashoz? romantikus furdozes,vacsora, esti masszazs romantikus zenénél, aztan pedig egy kis osszebujas:) csillaglesés, majd egy sajat csillagot talalni az egen es elnevezni rolatok:) hmm eg ykis fantazia kell csak semmi mas:)


de ha valami kezbe fogahtot szeretnél, akkor peldaul egy naptar a kepeitekkel,vay fotoalbum, szovegekkel egyutt. en peldaul amiota ismerem ot naplot irtam rola, megha ciki is,de akkoris a naplomat odaajandekoztam neki,. Sajat erzeseimet foglaltam belé. kell ennel szebb ajandek?:)

2013. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket:):)
2013. jan. 5. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!