Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves fiú létemre megkérhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú létemre megkérhetném egy lány kezét?

Figyelt kérdés
Barátnőm 18éves, de nagyon szeretjük egymást. Mindent megteszek érte hogy ő boldog legyen, ésmár beszélgettünk erről a témáról vele, és igent mondana. Csak ő nemtudja hogy most akarom eljegyezni. Mit tegyek?
2007. szept. 5. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Sztem ha mindketten komolyan gondoljátok akkor mindent bele:).Vidd el egy romantikus vacsorára és ott kérd meg a kezét.A többi a lányon múlik:) Sok sikert
2007. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Te tudod mennyire vagytok érettek szellemileg. És azt kell eldöntened, hogy kiélted-e magad teljesen. Annak semmi értelme, hogy elveszed és utána fűvel fával bokorral, mert rájössz, hogy mennyi minden van még - mindenki - az életben körülötted. Ez egy komoly döntés és gondold át, hogy mennyire gondolod komolyan.

SOk sikert a házassághoz!

BOcs a negatív véleményért, de nekem csak az jutott a házasság által.

2007. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A PAPÍR AZ CSAK PAPÍR MARAD.ÉLJETEK EGYÜTT 5-10 ÉVIG ÉS HA MÉG MINDIG UGYANÚGY SZERETITEK EGYMÁST AKKOR ÁSÓ,KAPA,NAGYHARANG
2007. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért is ne? Az elhatározás nincs korhoz kötve. Szép cél, hogy egy nő mellett kötelezed el magad, és a komolyságot a kézfogó is bebizonyítja számára. Remélem minden úgy alakul az életben, ahogyan eltervezitek! Szorítok, és sok boldogságot nektek!
2007. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ismerős a helyzet:) Ha tényleg mind a ketten úgy érzitek és már jó ideje jártok együtt, akkor miért ne? Ugyanis a jegyben járás nem a végső dolog, legrosszabb esetben még ki is lehet lépni belőle. Így legalább komolyítjátok az egészet. Aztán majd jó sokat járjatok jegyben és ha minden jól megy,hát akkor GRATULA NEKTEK! :)
2007. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Miért ne?

Nagykorúak vagytok, senkinek nem lehet egy rossz szava sem!

Nem hiszem, hogy 5-10 évet együtt kellenne élnetek, ahhoz, hogy el tudjátok dönteni,h ogy szeretitek -e egymást.

Ha komolyak az érzelemk, akkor hajra!

Én szorítok neked!

2007. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
ha hülye vagy nyugodtan..
2008. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

nyugodtan:)ez csak elmélyíti! nem mindenki vágyik arra hogy fűvel-fával... vannak akik inkább a minőségre hajtanak mint a mennyiségre!!az én barátom is most lesz 20éves én vagyok neki az első,és ő sem vágyik másra, mindig mondja hogy örökre csak velem,és azért nem érdekli más mert 1ütt hihetetlenül jó és stimmel minden (nekem már előtte volt több kapcsolatom)3éve vagyunk együtt,a haverok néha rákérdeznek hogy naaaa,mikor lesz? ő meg mondja hogy már lassan érik :)

Drukkolok nektek! Ha szereted kérd meg a kezét, vigyázz rá, mamár ritka a normális,becsületes, erkölcsös lány, akinek elég 1 rudi.. (sajnos) 21/l

2009. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!