Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egész nap nem megyek sehova, ahova nem kötelező és csak a 4 fal között konzolozok és nézek filmeket és gondolkodom minden félén, akkor az egész világot kizárom, vagy a saját világomban élek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a magamfajtáról?
2012. dec. 30. 22:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,kb 16 éves korom óta ezt csinálom,kivéve azt a 4 évet,amíg 1 nővel éltem.COD 7-8-9,Dante's inferno(őrült öldöklős),dragonball játékok.Meg ilyesmik.
2012. dec. 30. 23:06
 12/17 Gyakori Ferenc ***** válasza:

#9 ... aha..


Válaszoló: Szerintem minenki úgy él, ahogy akar. Ha így érzed jól magad, akkor ezt csináld. Ez vagy megváltozik, vagy nem. Mivel az ember társasági lény, így előbb utóbb te is el fogsz járkálni ismerkedni, stb, szóval nem kizárod a világot, csak kicsit "eltolod" a megismerését. (hogy segítsek a megismerésében, elmondanám hogy elég szar... xD )

2012. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tedd hasznossá magad szerintem.:D
2012. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezt úgy kell el képzelni, hogy van alvás,munka,szoba(kivéve a kötelező,mint evés stb.)Hát már ismerkedtem ,kb 18 évesen,akkor jöttem össze egy csajjal,összeköltözés lett a vége,sokat foglalkoztam vele,el tartottam,az ágyban sem voltak gondok,mindent meg tettem,hogy jó legyen neki,erre el hagyott azért,hogy össze jöjjön egy 35 éves alkoholista dagadékkal,aki még mindig az annyával él.Ebből kösz,de nem kérek repetát.
2012. dec. 30. 23:21
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg foglald le magad de ne úgy hogy otthon játszol hanem valami hasznosabbal! :)
2012. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A gond ott van, hogy igénytelen vagy..CoD? Jézusom....

Amíg nem érzed, hogy rossz amit csinálsz addig nincs gond.

De annyit mondok, hogy az otthon ülés ne a szociális kapcsolataid rovására menjen, hidd el nekem nem éri meg.

Ha változni akarsz, akkor neked kell a lépéseket megtenni és nem innen várni az áldást (mert úgy is azt mondják, hogy "menj gyúrni" és kapsz egy kis vállveregetést.)

Én ezt gondolom.

2012. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
dante's inferno! fasza! remélem PC-re is kijön valaha :)
2013. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!