Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál konkrét válasz adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál konkrét válasz adni arra a kérdésre, hogy mi az ami megtetszett a párodban?

Figyelt kérdés

A múltkor pont erről beszélgettünk a barátommal,hogy egyikünk sem tudja jól megválaszolni ezt a kérdést. Ha azt mondjuk,hogy a szeme,szája,a mellmérete vagy bármi...az olyan sablonos. Sok olyan ember van akin ugyanezeket a tulajdonságokat megtalálod. És mégis van valami ami megfogott benne. Valami,ami miatt VELE vagyok és nem,mással...


Jó,ez így most lehet,hogy kicsit zagyva,de nem tudom jobban megfogalmazni :) Azért valamennyire remélem érthető...

18L


2012. dec. 29. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan semmijét sem kiemelni. Az egész ember, úgy ahogy ő van:) Nekem minden tökéletes rajta:)
2012. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így vagyok vele... :)
2012. dec. 29. 17:18
 3/8 anonim válasza:
ha 1 dolog, akkor az az illata.
2012. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maga az egész lénye, a személyisége, a mosolya, hogy tök pozitív, a szép szemei, a formás popsija.. az illata.

De mint mondtad ezek tényleg olyan sablonos dolgok, bár szerintem fölösleges is rajtuk gondolkozni. A lényeg, hogy szeretem és ő is engem, több meg nem kell :D

2013. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NEkem még soha nem volt senkim, de tetszett már nagyon sok nő aki szép, és nem tetszett sok aki szintén szép. Tehát van miből véleményt írni erre a kérdésre.

Szerintem azon múlik, hogy mennyire tartozik bele az ideálodba. milyen karatkerű egyént tartassz jónak, a lányos hapikat, vagy az erőteljesebb, durvább férfiakat, illetve milyen arcvonások jönnek be, vagy milyen nem. Én így vagyok vele. Még idáig bámrelyik amelyik tetszett mind ak ülseje miatt teszett, de egyiknek sem ismertem a belső tulajdonságait, szóval nem a belső fog meg ez tény, és mind amelyik tetszett, abból kellett vagy fél év minimum,hogy kiábránduljak, szóval nem csak felszínes vonzalom volt az. Egyszerüen megláttam bennük a nőt.

Főleg szerintem az arcvonások összeségében-en múlik, mindig ez volt nálam a döntő.

De alapvetően nem lehet megmagyarázni, mert pont olyan jellegű kérdés, hogy két kő gazdag közül az egyik miért a farrarit, a másik miért a Rollys Roycet kedveli inkább. Pedig mindkettő elit verda, és jármű. Vagy mér Wilkinson pengét használsz, mér nem Gilettet. mindkettő elismerten jó, dicsért, de mégis valamiért ez nem amazt. Totál izlés kérdése szerintem.

Simán a külső jegyek összeségében van tehát a válasz a kérdésre, ami az idálodnak jobban megfelel.

2013. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem elsősorban az öltözködési stílusa fogott meg(mivel előszőr egy pasin az öltözködését nézem meg),majd úgy az egész ember...mivel már láttam képről eléggé bejött!
2013. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első látásra az, hogy magas és jóképű. Utána az, hogy soha nem unatkoztam vele. De végül a külső-belső tulajdonságok összhatásába szerettem bele.
2013. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, ahogy rám nézett.


Egyébként semmi konkrét nincsen, egyszerűen csak megláttam és megszerettem, pedig nagyon tiltakoztam a dolog ellen.

2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!