Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy srác aki nagyon tetszik de neki van barátnője?

Figyelt kérdés
Az egyik fiu osztálytársammal mostanában nagyon sokat találkozom így sulin kívül de neki van barátnője Már puszikat is ad csak úgy és ő tudja hogy nekem tetszik de a multkor megkérdeztem tőle facebookon hogy én tetszem e neki de azt mondta hogy majd elmond mindent később de még nincs itt az ideje.Eltelt majdnem egy hónap azóta de még mindig nem mondta el mit érez és most nem tudom hogy most azért vár eddig hogy megvárja míg szakítani tud a barátnőjével mert már nem szereti és már nagyon sokszor majdnem szakítottak és az is biztos hogy tetszem neki mert már egyszer még nagyon régen bevallota. Kérlek segítsetek mert nem tudom mit tegyek: mondjam el neki hogy mostmár ideje lenne eldönteni hogy mit akar mert én már nem bírom tovább ezt a bizonytalanságot vagy nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek előre is köszönöm.
2012. dec. 28. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2012. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ülj mellé egy órán és verd ki neki. Tuti siker!
2012. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyat még nem hallottál h egy pasinak 2 barátnője is lehet??
2012. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam el a story-t csak igy 1.re.. na érted.

Szerintem mond neki, hogy töntsön, ha tényleg nem birsz várni tovább. De sztem ha tényleg ilyen a helyzetem, akkor nem életképes az a kapcsolat, ezt is mond neki.

2012. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet lesz ebből valami csak szerintem fél attól hogy nemet mondasz és bekavarnál a barátnőjénél lehet ezért hallgat el. Voltam már én is hasonlóan volt barátnőm de elcsábított egy másik lány de ő csak szórakozott velem és elszúrta a teljes szerelmi kapcsolatomat a barátnőmnek azt mondta hogy megcsaltam vele meg ilyenek, aztán volt hogy az utcán amikor találkoztam volna a barátnőmmel ő is odajött és pont akkor smárolt le amikor a barátnőm is odaért akkor a kapcsolatomnak annyi volt és a csaj is aztmondta na végre elértem a célom már nem vagy kapcsolatban és otthagyott engem ő is. tetszett nekem de féltem előre lépni mert nekem volt párom és szerettem is tehát miatta nem akartam otthagyni. Aztán pont úgy jött ki hogy totál megszívtam. Lehet a srác ettől fél.
2012. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is tanuld meg használni az írásjeleket, mert így nagyon olvashatatlan, amit írsz.

Aztán várd meg, hogy mi lesz. Ha szakít a barátnőjével, akkor szabad a pálya, de addig ne piszkáld, mert rosszul sülhet el.

2012. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Van egy csomó fiú akinek nincs barátnője. Miért nem azoknál próbálkozol?

Pl a haverjaim nagy részének nincs barátnője

2012. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne siettesd. Ha szakítani akar a barátnőjével az az ő magánügye, nem lenne jó, ha nyomás alatt tenné. Mindenesetre amíg van barátnője, ne közeledj felé úgy, mert gondolj bele, hogy éreznéd magad te a csaj helyében. Mondjuk ha miattad szakít a csajjal, nem lenne meglepő, ha veled meg egy másikért szakítana, ha érted mire gondolok. Erre sajnos elég nagy esély van...
2012. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!