Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a barátom nem szokott engem csak úgy felhívni hogy megkérdezze hogy vagyok, stb?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Ha napokig feléd se szagol, akkor baj.
2012. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, egyébként mennyit kommunikáltok, de szerintem néha "illene" megkérdeznie, hogy mi újság. Ha valakit tényleg érdekel a másik sorsa, akkor időnként rákérdez, hogy mi van vele. Mondjuk az is lehet, hogy a barátod nem akarja azt a látszatot kelteni, mintha állandóan a nyakadon akarna lógni. Mindenesetre ha ezt hiányolod, akkor beszéld meg vele a dolgot.
2012. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, mert ez azt mutatja, hogy nem érdekli a te hogyléted.
2012. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélgetünk facebookon, mikor-hogy jut rá időnk.De telefonálgatás nem jellemző...
2012. dec. 28. 10:15
 5/19 anonim ***** válasza:
ha soha nem teszi az baj, ha viszont te minden nap ezt várod de ő csak 2-3 naponta teszi ezt akkor nincs baj.
2012. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Az FB az semmi. A személyes hívás a lényeg.
2012. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha különéltek és nem találkoztok minden nap több órára, akkor néha felvehetné a telefont, hogy mi újság veled.

Beszélj vele, hogy ez jól esne neked, mert te is kíváncsi vagy rá. Néha te is felhívhatod őt.

2012. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt facebook chat, amikor még nem éltünk együtt. Akkor mi sem telefonáltunk, csak néha-néha küldtük egy-egy sms-t, többnyire jó éjszakát kívánni, vagy ha valamelyikünk szénné unta magát a munkahelyén.
2012. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) De szerintetek ez alap férfi udvariasság,hogy hívjuk a nőket csak úgy?
2012. dec. 28. 10:24
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Az udvarlás fázisban szerintem alap, hogy a férfi hívja a nőt. Utána viszont kettőn áll a vásár. Nem tudom, te szoktad őt hívni csak úgy? Mert, ha nem, akkor nem hinném, hogy a barátod szemére lehetne hányni, hogy nem keres. Annyit várj el, amennyit te is adsz, tök mindegy, hogy te vagy a lány.
2012. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!