Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki ilyenkor is gyakszin lóg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyenkor is gyakszin lóg az tényleg menthetetlen eset?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 18:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Dehogy. Nekünk igazából a 24-e nem nagy dolog, anyuval és apuval vagyok itthon. Filmnézés, kajálás, sütés-főzés, karácsonyfa díszítés. Délután néztünk filmet, ebédeltünk, nemrég díszítettünk fát, anyukám most csinálja estére a mákos gubát, apukám fürdik, én meg itt vagyok. Ha apu végez, én megyek, majd anyu, vacsorázunk, nasizunk, beszélgetünk, majd megnézzük az Igazából szerelmet, aztán éjfél körül alvás :)

18l

2012. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Jajj, kösz, meg kell keresni, és megnézni eredeti nyelven. :P
2012. dec. 24. 18:22
 13/32 anonim ***** válasza:
:)
2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Most sül a hal, mert fél órája jöttünk haza a nagyszülőktől, délelőtt meg sütöttünk :D miért lennék menthetetlen eset? :D
2012. dec. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Aki ilyenkor a párkapcsolatokon ücsörög, az menthetetlen, legalábbis a mai napon.
2012. dec. 24. 18:46
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én ma regisztráltam itt.

Ez az első karácsonyom egyedül. A szüleim kint vannak Új Zélandon, és még két évet ott is lesznek.

A párommal fél éve szakítottam, úgy hogy most egyedül vagyok itthon. Egy filmet fogok megnézni este. A Heidi a címe. Már sokszor láttam! Jókat lehet sírni rajta. Előtte kíváncsi voltam, hogy vannak e itt hasonlóan egyedül fiatalok. Holnap jönnek a barátaim, úgy hogy napközben nem unatkoztam, mert készültem a holnapra, de most a Szenteste nagyon összeszorította a szívemet. Nagyon utálatos így 19 évesen egyedül a karácsony. Most éppen a Nagypapámról megy egy kis videó. Olyan édes kis öreg volt. Hiányoznak az öregeim. Hát ezért lógok itt mint egy új regisztrált köztetek.

2012. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Szia Bogi!

Üdvözöllek. Jah, tudod mi játszódik új zélandon, karácsonykor? Babe a kismalac :)

2012. dec. 24. 18:49
 18/32 ASOT ***** válasza:

Azért vagyok itt mert dolgozok, és ilyenkor ismerős nincs fent neten mert miért is lenne ugye??

Hogy miért dolgozok?? Mert nincs gyerekem.

A gyerektelenek dolgoznak karácsonykor a gyerekesek meg szilveszterkor.

2012. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mert most muszáj lenne mindenkinek együtt TV-zni vagy mi? Egyébként is ugyanolyan nap van, mint bármikor, mindenki csinálja azt amit szokott és ez így van jól. Nem kell ez az álszenteskedés
2012. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok!:D
2012. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!